Wielka walka duchowa w USA. Chrześcijanie kontra wiedźmy! NIESAMOWITE STARCIE

Już jakiś czas temu wiedźmy z USA zapowiedziały, że będą rzucały nieustannie zaklęcia przeciwko Donaldowi Trumpowi, by pozbawić go sił i zdecydowania. Wszystko odbywać się ma w ramach letniego przesilenia. Chrześcijanie i Żydzi odpowiedzieli na to wzmocnieniem muru modlitewnego wokół prezydenta.
-  Czarostwo czy żeby posłużyć się jego prawdziwą nazwą, satanizm jest walką o władzę i dlatego jest tak łatwo wciągany w politykę. Satanizm jest w istocie wrogością wobec Boga. Politycy, którzy uznają, że człowiek może kontrolować wszystkie aspekty świata wychodzą z systemu wierzeń opartego na satanizmie, niezależnie od tego, czy robią to świadomie czy nie - podkreśla rabin Daniel Asore.

 

Wiedźmy zapowiadają, że w okresie przesilenia słonczego zostaną rzucone na prezydenta niezwykle mocne przekleństwa. Chrześcijanie odpowiadają wezwaniem do mocniejszej modlitwy. „Prosimy, abyście przyłączyli się do nas, modląc się o siłę  dla naszego narodu, naszych przedstawicieli i za dusze zagubionych, którzy kierują przeciw nam szatańskie wezwania -  można przeczytać na portalu Christian Nationalist Alliance.

 

Inna grupa ewangelikalnych chrześcijan „Namiot Dawida” wzywa do modlitwy, a także przekazania kolejnym pokoleniom, że Jezus jest Panem, i że powinien panować nad każdym aspektem życia społecznego.Autor: TPT

Źródło: Hellochristian.com

8:06 23 czerwca 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie