CYWILIZACJA

Wielbią Boga, tańcząc na lodzie. A naprawdę mają Mu za co dziękować!

Łyżwiarze figurowi ze Alexa Scimeca Knierim i jej mąż i partner Chris Knierim otwarcie opowiedzieli o swoim doświadczeniu związanym z chorobą zagrażającą życiu i o tym, co się stało, że biorą udział w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Korei Południowej.

"To jest powód, dla którego udało mi się powrócić na lód" – mówi 26-letnia Alexa Knierim, u której w 2016 roku lekarze zdiagnozowali poważny stan żołądkowo-jelitowy. Łyżwiarka przeszła trzy operacje. 

 

Według magazynu "People", Alexa Knierim zachorowała tuż przed ostatnią konkurencją sezonu 2015-2016, w kwietniu 2016 roku. Nagle zaczęła gwałtownie wymiotować. Przez kilka godzin nie była w stanie tego opanować.  Choroba ciągnęła się miesiącami i zmusiła małżonków do wycofania się z zawodów łyżwiarskich w pierwszej połowie sezonu 2016-2017.

 

W wyniku choroby i operacji Alexa bardzo schudła. Jej ciało było tak kruche, że gdy wróciła na lód, nie była w stanie stanąć sama i musiała być podtrzymywana. Na szczęście szybko udało jej się odzyskać siły. 

 

Alexa Knierim powiedziała, że w pewnym momencie oddała swoją sytuację Bogu: „Przestałam się martwić i przestałam próbować kontrolować życie, ponieważ nie mogłam … Byłam bardzo chora, tak naprawdę nie wiedziałam, co mnie czeka, niezależnie od tego, czy było to łyżwiarstwo, czy życie w ogóle” – powiedziała Alexa Knierim. "W końcu po prostu podniosłam ręce i powiedziałem: Ty prowadzisz. To jest moje świadectwo, a ja pozostaję temu wierna”. 

 

"Mam fanów, którzy wiedzą, że jestem osobą bardzo wierzącą w Boga, staram się jak najlepiej rozjaśnić Jego światło i pokazać ludziom, jak ważne jest, by o Nim mówić, by dawać świadectwo” – mówi Alexa Knierim i zapewna, że ​​wierzy, że jej celem na igrzyskach olimpijskich jest "wielbienie Boga".

 

Przed każdym konkursem Knierimsowie biorą udział w modlitwie. Alexa uważa, że tak wysoko udało im się zajść, tylko dzięki Bożej pomocy:  "W moim życiu i w życiu Chrisa Bóg jest bardzo ważny. Naprawdę wierzę, że właśnie dlatego mogliśmy tu dotrzeć", powiedziała.

Źródło: Christianpost.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Pies rozpozna, czy masz raka. Wystarczy, że…

Redakcja malydziennik

Potężny pożar strawił czwartą część sceny Tomorrowlandu! Zobacz NAGRANIE

Dziecko dwóch matek i jednego ojca zatwierdzone

Redakcja malydziennik
Ładuję....