Walka Charliego się skończyła, ale Alfie wciąż żyje! Poznaj historię chłopca, którego lekarze próbują uśmiercić BEZ DIAGNOZY

Facebook/ alfiesarmy
Alfie Evans ma 14 miesięcy i tajemniczą, nieodkrytą chorobę. Jego stan jest ciężki. Lekarze nie pozwalają jednak na diagnozowanie dziecka zagranicą.
Dziecko od grudnia leży w szpitalu w Liverpoolu. Przebywa na intensywnej terapii, ale wciąż nie wiadomo, co mu dolega. Wśród objawów występują śpiączka i padaczka.

 

O sprawie informuje lifesitnews.com. Portal podaje informację, że lekarze domagają się zgody na odłączenie Alfiego od aparatury, a w razie braku zgody rozpoczną batalię sądową.

 

Rodzice chłopca, Tom Evans i Kate James, są po wstępnych rozmowach z wieloma amerykańskimi szpitalami, które z chęcią przeprowadziłyby diagnostykę. Na szpital w Liverpoolu nie mogą liczyć - pierwsza próba przekonania rodziców do rezygnacji z respiratora odbyła się w styczniu. Wtedy też ochrzczono dziecko.

 

Alfie jednak, pomimo utraty ciepłoty ciała i zwolnienia pracy serca, przeżył. Rodzice uzbierali do tej pory 7.000 funtów na leczenie syna. Na poniższych filmikach widać, że dziecko wciąż wykonuje niewielkie odruchy i uśmiecha się do rodziców.Autor: zk

Źródło: LifeSiteNews.com/MalyDziennik.pl

6:37 3 sierpnia 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie