CYWILIZACJA

UWAGA! Znów będzie niebezpiecznie! Szykujcie się na…

W weekend czeka nas porywisty wiatr nawet do 90 km/h. Ostrzeżenie pierwszego stopnia, które ogłosił IMGW, oznacza, że nad całym krajem pojawią się niebezpieczne zjawiska meteorologiczne, które mogą powodować szkody materialne i możliwe zagrożenie dla życia.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, najgorzej będzie na zachodzie i północy kraju. IMGW przewiduje, że może tam powiać z prędkością od 25-35 do nawet 90 km/h. Na wschodzie porywy osiągną maksymalnie 70 km/h, ale średnia prędkość wiatru będzie wyższa niż w województwach zachodnich – średnio od 30 do 40 km/h.

 

Ostrzeżenie pierwszego stopnia, które ogłosił IMGW, oznacza, że nad całym krajem pojawią się niebezpieczne zjawiska meteorologiczne, które mogą powodować szkody materialne i możliwe zagrożenie dla życia. Synoptycy proszą o zachowanie ostrożności i śledzenie informacji pogodowych.

 

Meteorolodzy proszą o ostrożność, szczególnie te osoby, które w sobotę i w niedzielę będą brały udział w uroczystościach niepodległościowych pod gołym niebem.

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

Moja matka nie miała pojęcia, że ​​żyję… Oto historia kobiety, która na spotkanie z biologiczną matką czekała 40 lat

Redakcja malydziennik

Tego jeszcze nie było! Ostrzeżenie dla całej Polski! Zobacz co się może wydarzyć !

Redakcja malydziennik

Ogłosił się prorokiem, miał tysiące wyznawców. Kim był przywódca sekty, która zabiła…

Adam Gaafar
Ładuję....