RELIGIA

UWAGA!!! O wielkim, niemal apokaliptycznym starciu islamu z chrześcijaństwem mistycy mówią od dawna!!! Czy realizuje się ono na naszych oczach

Nie ma wątpliwości, że Niebo coraz częściej przestrzega nas przed możliwą, krwawą wojną z islamem. I to nie gdzieś na Bliskim Wschodzie, ale w centrum Europy.

Pisząc na ten temat trudno nie zacząć od Objawień z Fatimy. Ich uważna lektura pozwala dostrzec w nich wyraźny kontekst islamski. „Po dwóch częściach, które już przedstawiłam, zobaczyliśmy po lewej stronie Naszej Pani nieco wyżej Anioła trzymającego w lewej ręce ognisty miecz; iskrząc się, wyrzucał języki ognia, które zdawało się, że podpalą świat; ale gasły one w zetknięciu z blaskiem, jaki promieniował z prawej ręki Naszej Pani w jego kierunku; Anioł wskazując prawą ręką ziemię, powiedział mocnym głosem: Pokuta, Pokuta, Pokuta! I zobaczyliśmy w nieogarnionym świetle, którym jest Bóg: «coś podobnego do tego, jak widzi się osoby w zwierciadle, kiedy przechodzą przed nim» Biskupa odzianego w Biel «mieliśmy przeczucie, że to jest Ojciec Święty». Wielu innych Biskupów, Kapłanów, zakonników i zakonnic wchodzących na stromą górę, na której szczycie znajdował się wielki Krzyż zbity z nieociosanych belek jak gdyby z drzewa korkowego pokrytego korą; Ojciec Święty, zanim tam dotarł, przeszedł przez wielkie miasto w połowie zrujnowane i na poły drżący, chwiejnym krokiem, udręczony bólem i cierpieniem, szedł, modląc się za dusze martwych ludzi, których ciała napotykał na swojej drodze; doszedłszy do szczytu góry, klęcząc u stóp wielkiego Krzyża, został zabity przez grupę żołnierzy, którzy kilka razy ugodzili go pociskami z broni palnej i strzałami z łuku i w ten sam sposób zginęli jeden po drugim inni Biskupi, Kapłani, zakonnicy i zakonnice oraz wiele osób świeckich, mężczyzn i kobiet różnych klas i pozycji. Pod dwoma ramionami Krzyża były dwa Anioły, każdy trzymający w ręce konewkę z kryształu, do których zbierali krew Męczenników i nią skrapiali dusze zbliżające się do Boga” – napisała siostra Łucja. 

 

Ten obraz wielkiego, zrujnowanego miasta może mieć przed oczyma każdy, kto śledzi informacje docierajace z Bliskiego Wschodu, z terenów Państwa Islamskiego, ale także oglądający wydarzenia z Berlina. Ta, jak się zdaje, nieprzypadkowa zbieżność obrazów nie wyczerpuje jednak związków między Fatimą z islamem, między objawieniami Matki Bożej a tym, co obserwujemy obecnie w Europie. I mają tego świadomość również muzułmanie, z których część przyjmuje kompletnie odmienną od katolickiej interpretację objawień w Fatimie. Ich zdaniem to wcale nie Matka Boża, a ukochana córka proroka, nosząca właśnie imię Fatima, ukazała się w roku 1917 pastuszkom, aby przekazać im wiadomość o tym, że w sto lat później islam zwycięży Europę. 13 maja 2017 roku nastąpić ma decydując atak islamu na Europę. 

 

Oczywiście dla chrześcijan ta wizja jest kompletnie nie do przyjęcia, ale uświadamia ona, że w przestrzeni duchowej Fatima jest odbierana jako mająca, co nieco wspólnego, z islamem. 

 

O tym, że coraz więcej wskazuje na fakt, że w Europie szykuje się wielkie, niemal apokaliptyczne zwarcie między islamem a chrześcijaństwem choćby arcybiskup Giuseppe Bernardini mówi od wielu lat. Już w 1999 roku podczas Synodu Biskupów w Rzymie wskazywał on na proroctwa przewidujące wielką inwazję muzułmanów na Europę. 

 

Przykładem może być XIX-wieczna wizjonerka ukrywająca się pod imieniem „Mistyczki z Tours”, która zupełnie wprost mówiła, że w nieodległej przyszłości dojdzie do krwawej wojny domowej we Włoszech i Francji. „Kiedy każdy będzie pewien, że pokój jest zapewniony, w czasie najmniej spodziewanym wybuchnie rewolucja. Rewolucja będzie rozprzestrzeniać się w każdym francuskim miasteczku. Będzie powszechna rzeź. Ta rewolucja będzie trwała zaledwie kilka miesięcy, ale będzie straszna. Krew będzie płynąć wszędzie, bo złość bezbożnych sięgnie szczytu. Ofiary będą niezliczone. Paryż będzie wyglądać jak rzeźnia” – pisała mistyczka i dodawała, że zaczną się wówczas także krwawe prześladowania Kościoła. Arcybiskup Paryża zostanie zamordowany, a wielu kapłanom „poderżnięte zostaną gardła”.

 

W bardzo podobnym duchu wypowiadała się pół wieku przez „Mistyczką z Tours” bł. Anna Maria Taigi. „Francja wpadnie w okres straszliwej anarchii. Francuzi przeżyją desperacką wojnę domową, w czasie której nawet starcy chwycą za broń” – wskazywała mistyczka.

 

I choć w objawieniach tych nie ma mowy o islamie, to autor fundamentalnej pracy o objawieniach „Świat maryjnych objawień” Wincenty Łaszewski wskazuje, że zapowiedzi podrzynania gardeł, a także okrutnych prześladowań Kościoła wskazują, że wielce prawdopodobne jest to, że chodzić może o zamieszki wywołane przez muzułmanów. Wskazywać na to może także proroctwo przywołane przez arcybiskupa Bernardiniego, który podkreślał, że pod koniec zamieszek muzułmanie „zaatakują przez Bałkany”.

 

Czy czas realizacji tych wizji już nadchodzi? Wiele wydarzeń geopolitycznych wskazuje na to, że tak. 

 

Tomasz P. Terlikowski

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Jak dopadła cię ciemność, pomódl się tą modlitwą, która ROZWIĄZUJE WSZYSTKIE PROBLEMY!! NIE WIERZYSZ! ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

"Kościół wyszedł na głupka". A na kogo wychodzą ci, którzy na Kościół plują?

Redakcja malydziennik

Pan Bóg ma słabą pamięć… Co znaczą te zaskakujące słowa PAPIEŻA? ZOBACZ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....