RELIGIA

UWAGA! Matka Boża z Gaudelupe w cudzie z początków XXI wieku ostrzega świat przed…

Nikt, kto ma choćby minimalne pojęcie o tym, co wydarzyło się w Guadelupe nie może mieć wątpliwości, że Matka Boża jest patronką obrońców życia. Za jej sprawą zaprzestano bowiem składać ofiary z ludzi. A obecnie jej przesłanie jest równie mocne. Warto je we wspomnienie Mtki Bożej z Guadelupe przypomnieć.

Już samo to, że cudowny wizerunek Matki Bożej, przedstawia Maryją w stanie błogosławionym niezwykle mocno odsyła nas ludzi XXI wieku do obrony życia. Tak było zresztą od samego początku, bowiem już do św. Juana Diego Maryja powiedziała wprost: „Drogi synku, kocham cię. Jestem Maryja, zawsze Dziewica, Matka Prawdziwego Boga, który daje i zachowuje życie”. 

 

Jednak, jeśli komuś ten przekaz sprzed wieków nie wystarcza, to przed kilkoma dosłownie laty Matka Boża z Gaudelupe spowodowała kolejny cud, który niezwykle mocno uświadomił nam, jak istotna dla Niej, a przez to i dla nas, jest obrona życia. Podczas Mszy św. w intencji dzieci zabitych przed narodzeniem, z obrazu Matki Bożej z Guadalupe, w Sanktuarium w Meksyku, wydobyło się światło, które – na oczach tysięcy wiernych – utworzyło kształt ludzkiego embrionu, podobny do obrazu widzianego podczas badań echograficznych. Zdaniem ludzi, którzy uczestniczyli wówczas we mszy świętej światło miało kształt ludzkiego embrionu. 

 

I  choć odpowiedzialni za sanktuarium przestrzegają przed przypisywaniem zjawisku znamion cudu, to ludzie, którzy go widzieli nie mają wątpliwości, że tak właśnie było. Ks. Luis Matos ze Wspólnoty Błogosławieństw zaznacza, że kształt nie był odblaskiem światła zewnętrznego, np. fleszy aparatów fotograficznych. Powiększenia fotografii, zrobionych przez wiernych obecnych w sanktuarium, wyraźnie pokazują, że światło pochodzi bezpośrednio z wnętrza obrazu. 

 

Trudno nie odczytać tego, jako kolejnego wezwania, w którym Matka Boża prosi, byśmy – jak Ona – przyjmowali i zachowywali życie. Ten znak przypomina, jak wielkim cierpieniem jest dla Maryi i Jej Syna grzech aborcji.

 

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Dlaczego lepiej nie mieszkać razem przed ślubem? POSŁUCHAJ!

Redakcja malydziennik

EGZORCYZM w truskawkach! Zobacz naprawdę szokujące wideo!

Redakcja malydziennik

Rewolucja doktrynalna u bram. Sekretarz stanu stwierdza jasno: „Amoris laetitia” to zmiana paradygmatu w Kościele

Redakcja malydziennik
Ładuję....