USA: Feministki oferują szatańską pomoc kobietom poszkodowanym przez huragan!

timesfreepress.com
Whole Woman’s Health, amerykańska organizacja "broniąca" praw kobiet, zaoferowała bezpłatną aborcję kobietom poszkodowanym przez huragany, które przeszły w ostatnim czasie przez Stany Zjednoczone.
Kobiety, które zdecydują się skorzystać z bezpłatnej pomocy w zamordowaniu swojego nienarodzonego dziecka mogą liczyć na opłacenie transportu i opieki w klinice, a także możliwość opieki nad swoimi dziećmi (to ostatnie to chyba jakiś szatański żart! - red.).

 

- Wiele z tych kobiet podróżuje nawet dwa dni, żeby dotrzeć do kliniki, potrzebuje więc wsparcia - powiedziała Amy Hagstrom Miller, dyrektor generalna organizacji.

 

Whole Woman’s Health zebrała już 15 tysięcy dolarów na finansowanie swojej akcji i ma nadzieję, na zebranie dalszych 40 000 dolarów.

 

Podobną akcję Whole Woman’s Health proponowała po przejściu przez USA huraganów Katrina, Rita i Ike. Przeciwko tej zbrodniczej "pomocy" wystąpili amerykańscy obrońcy życia z Texas Right to Life.

 

- Promocja tej haniebnej usługi oparta jest na kłamstwie - żadna aborcja nie jest "za darmo" - powiedziała wzburzona szefowa organizacji pro-life, Melissa Conway. - Za aborcję kobieta zawsze płaci - choćby cierpieniem, a życiem płaci nienarodzone dziecko - podkreśliła.

 

Niestety już blisko 74 kobiety z Teksasu  skorzystały lub zadeklarowały chęć skorzystania z darmowej aborcji...Autor: wk

Źródło: rp.pl

14:46 18 września 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie