CYWILIZACJA

Uczniowie nie pójdą we wrześniu do szkoły?! A wszystko to przez…

Niedawno rozpoczęły się długo wyczekiwane wakacje. Czas beztroski i zabawy zwykle dobiega końca po 2 miesiącach, gdy zaczyna się szkoła. Co jeśli tym razem tak sie nie stanie?

Naukowcy z NASA przekazują niepokojące wiadomości. Mogą one dotyczyć nie tylko uczniów, którzy we wrześniu nie pójdą do szkoły, ale także każdego człowieka. Szkoła, praca i wszystkie inne zajęcia mogą we wrześniu już NIE ISTNIEĆ.

9 września 2019 r. niebezpieczna asteroida ma lecieć bardzo blisko Ziemi. Naukowcy z NASA ostrzegają przed potencjalnym zagrożeniem.

 

CZYTAJ TAKŻE: TRAGEDIA w WORD. Kursantka zabiła egzaminatora!

 

Jest się czego bać? Jedni uwierzą w przepowiednię naukowców i przygotują się na najgorsze, drudzy uznają to za brednie, ale zagrożenie asteroidy 2006 QV89 jest realne. Można jednak założyć, że jesli asteroida uderzy w Ziemię, to dojdzie tylko do katastrofy naturalnej…chyba, że teren będzie gęsto zaludniony.

Naukowcy przewidują także liczne komety, które w przyszłości mogą uderzyć w ziemię – i to dużo większe i bardziej niebezpieczne niż asteroida 2006 QW89.

 

Źródło: popularne.pl

 

 

Komentarze

Zobacz także

Okrutne zachowanie mężczyzny, rzucał KAMIENIAMI w…(WIDEO)

Redakcja malydziennik

We Francji właśnie ogłoszono listę najpopularniejszych imion dziecięcych. Jak myślisz, jakie są na topie?

Redakcja malydziennik

To bardzo niebezpieczny znak, że w polityce nie ma miejsca dla wierzących chrześcijan. Nadchodzą trudne czasy dla ludzi wiary!

Redakcja malydziennik
Ładuję....