CYWILIZACJA

Uchodźca pobił polskiego nauczyciela!

W Górze Kalwarii policja prowadzi postępowanie ws. naruszenia nietykalności cielesnej nauczyciela jednej z miejscowych szkół. Pedagog został zaatakowany przez imigranta, który przyszedł do placówki w związku z wcześniejszym incydentem z udziałem uczniów. Portal Niezalezna.pl dowiedział się, że napastnik starał się w Polsce o status uchodźcy.

Policja informuje, że wszystko zaczęło się 5 kwietnia w autokarze szkolnym, gdzie dwaj uczniowie posprzeczali się. O zdarzeniu dziecko poinformowało rodziców jednego z uczestników kłótni. Tego samego dnia do szkoły przybyli rodzice ucznia wraz z kuzynem. Na terenie szkoły doszło do rozmowy pomiędzy przybyłymi do placówki a nauczycielem i szkolnym pracownikiem ochrony. W trakcie rozmowy, jeden z mężczyzn narodowości czeczeńskiej zaatakował nauczyciela i zniszczył mu okulary.

 

Po tym zdarzeniu, od razu poinformowano policję. Wszczęto postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piasecznie. Policja apeluje do osób, które mogłyby pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia o pilny kontakt z komisariatem w Górze Kalwarii.

 

Portal niezalezna.pl dowiedział się, że "Czeczen zamieszkiwał jakiś czas temu w jednym z podwarszawskich ośrodków dla obcokrajowców. Starał się również o status uchodźcy, ale dostał odpowiedź odmowną. Przysługuje mu jednak prawo do odwołania". 

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

Własna matka sprzedała ją za 800 dolarów. "W szpitalu wystawili zaświadczenie, że jest dziewicą"

Redakcja malydziennik

Lekarz zamieszcza pornografię na Facebooku? Nie, to tylko zdjęcie z porodu

Redakcja malydziennik

Była jedną z najsłynniejszych surogatek na świecie. Oto jak wygląda przemysł wynajmowania macic. To zbrodnia na kobietach!!!

Redakcja malydziennik
Ładuję....