POLITYKA

Trump spotka się z Putinem! „Chcę dogadać się z Rosją i myślę, że…”

Prezydent USA Donald Trump potwierdza, że spotka się z Władimirem Putinem. Amerykański polityk potwierdził, że „chce dogadać się z Rosją”. 

Do spotkania ma dojść na szczycie G20, na którym Donald Trump przewiduje również rozmowy z prezydentem Chin Xi Jinpingiem.

Warto nadmienić, że miesiąc wcześniej Trump stwierdził, że żaden prezydent USA nie traktował dotąd Moskwy tak twardo jak on. Dodał również, że Putinowi z pewnością łatwiej byłoby prowadzić rokowania z Hillary Clinton niż z nim. Jednocześnie podkreślił, że ugoda pomiędzy Rosją i Stanami Zjednoczonymi jest jak najbardziej możliwa.

Czytaj także: Trump dogada się z Putinem? Ma mu sprzedać Ukrainę w zamian za…

„Chcę dogadać się z Rosją i myślę, że tak się stanie. Chcę dogadać się z Chinami i myślę, że tak się stanie. (…) Będziemy mieć dobre stosunki z Rosją i Chinami, bardzo ważne jest, aby tak było. To potężne kraje i również my jesteśmy bardzo potężnym krajem”

– powiedział prezydent USA.

To nie koniec zapowiedzi Donalda Trumpa. We wtorek amerykański przywódca zapowiedział, że będzie starał się o reelekcję. Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych odbędą się w przyszłym roku.

Komentarze

Zobacz także

CIA mogło hakować samochody. Zdalne przejęcie kontroli nad autem coraz łatwiejsze

Skandaliczna reklama Tigera! Od dziś BOJKOTUJMY tę firmę!

Redakcja malydziennik

Ta decyzja otwiera „wrota piekła”. „Dni wściekłości” przeciw… zapowiedziane!

Redakcja malydziennik
Ładuję....