Trump ma w nosie poprawność polityczną! Tak odważnie o Jezusie nie mówi chyba żaden prezydent

helloChristian.com
Jezus Chrystus jest prawdziwym powodem świąt Bożego Narodzenia - mówił Donald Trump podczas uroczystości zapalenia narodowej choinki. "Jako prezydent Stanów Zjednoczonych jest to dla mnie ogromny zaszczyt, by w końcu życzyć Ameryce i całemu światu błogosławionych świąt Bożego Narodzenia” -powiedział.
"Od najwcześniejszych dni naszego narodu Amerykanie wiedzieli, że Boże Narodzenie jest czasem modlitwy i oddawania czci, wdzięczności i dobrej woli, pokoju i odnowy" - mówił Trump.

 

"Dla chrześcijan jest to święto, święto narodzin naszego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Historia Bożego Narodzenia rozpoczęła się 2000 lat temu z matką, ojcem, ich synem, najbardziej niezwykłym darem ze wszystkich - darem Bożej miłości dla całej ludzkości".

 

"Niezależnie od naszego przekonania, wiemy, że narodziny Jezusa Chrystusa i opowieść o tym niewiarygodnym życiu na zawsze zmieniły bieg historii ludzkości”.

 

"Każdego roku w czasie Bożego Narodzenia zdajemy sobie sprawę, że Boże Narodzenie nie jest związane z tym co mamy, ale z tym, jacy jesteśmy. Każdy z nas jest dzieckiem Bożym, to jest prawdziwe źródło radości o tej porze roku” - kontynuował Trump.

 

„Pamiętajmy więc o tym, że jesteśmy powołani, by służyć sobie nawzajem, kochać się wzajemnie i dążyć do pokoju w naszych sercach i na całym świecie”.Autor: gb

Źródło: hellochristian.com/Mały Dziennik

14:43 1 grudnia 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie