Transfer roku? Zobacz gdzie trafił Adam Andruszkiewicz po opuszczeniu Kukiz'15!

Wikipedia/ Adrian Grycuk
W środę wieczorem poseł Kukiz'15 ogłosił opuszczenie klubu zgromadzonego wokół Pawła Kukiza. Szef stowarzyszenie Endecja bardzo krótko był poza którymkolwiek klubem.
Adam Andruszkiewicz po opuszczeniu klubu Kukiz'15 pomaga w działalności koła poselskiego Wolni i Solidarni, którego szefem jest Kornel Morawiecki, także były poseł Kukiza. Nowy członek koła uważa, że WiS jest opozycja merytoryczną i konstruktywną.

 

Poseł, który jest także szefem stowarzyszenia Endecja, znany jest głównie z działalności w kierunku odkomunizowania i deokultyzacji nazw pociągów. Dodatkowo zarzuca się mu korzystanie z "kilometrówek", na które wziął prawie 40 tys. zł w 2016 roku, chociaż nie ma samochodu ani prawa jazdy.

 

"W związku z powyższym dziś podjąłem decyzję - po rozmowie z przewodniczącym Kukizem - że odchodzę z klubu Kukiz'15" - zapowiedział w środę wieczorem na antenie TVP Info Adam Andruszkiewicz. Powołał sie przy tym na brak pełnej zgody z posłami klubu, inną ocenę reform PiS i sugerowanie Pawła Kukiza, że bliżej jest mu do obozu rządzącego, a dla Andruszkiewicza to "po prostu retoryka patriotyczna".Autor: la

Źródło: wprost.pl

18:15 9 listopada 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie