POLITYKA

Totalne SAMOZAORANIE Małgorzaty Gersdorf, prezes Sądu Najwyższego: "w trudnym okresie stresów i przepracowania, każdemu z nas zdarzają się…"

Strona Sądu Najwyższego prezentuje oświadczenie zamieszczone o 9.25 w imieniu rzecznika SN. Na witrynę wstawiono żenujące oświadczenie.

"Wobec licznych komentarzy związanych z obecnością Pierwszego Prezesa SN na uroczystości wręczenia przez Pana Prezydenta nominacji Panu Justynowi Piskorskiemu, w imieniu Pani Profesor Małgorzaty Gersdorf proszę o przyjęcie zapewnienia, że w trudnym okresie stresów i przepracowania, każdemu z nas zdarzają się kroki podjęte bezrefleksyjnie, z przeoczeniem specyficznych uwarunkowań, które powinny być brane pod uwagę w działalności publicznej Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego.
Podkreślenia wymaga ponadto to, że stanowisko prezentowane dotychczas przez Pierwszego Prezesa SN w odniesieniu do Trybunału Konstytucyjnego nie uległo zmianie.
Rzecznik Prasowy SN
Michał Laskowski"

 

To jak, kto akceptuje usprawiedliwienie Małgorzaty Gersdorf?

 

 

Też tak czasem mam, że bezrefleksyjnie zjadam całą tabliczkę czekolady. pic.twitter.com/5han2YzVPS

— Michał Majewski (@MajewskiMichal) 19 września 2017

Nic bardziej żenującego już dzisiaj nie przeczytacie. pic.twitter.com/I1QTomFFan

— kataryna (@katarynaaa) 19 września 2017

Źródło: Twitter

Komentarze

Zobacz także

Przerażająca relacja z rozmowy matki z dzieckiem uwięzionym w Rakkce: "mamo, tu nic nie ma, nie mamy jedzenia, wody, elektryczności, niczego"

Kto by pomyślał! Do Boga doprowadził ją… twórca „Playboya”

Redakcja malydziennik

Córka o Fidelu Castro. Ona wie, co mówi!

Redakcja malydziennik
Ładuję....