POLITYKA

To naprawdę cud, że Sarah w końcu może tulić swojego synka. Wydawało się, że ta historia nie będzie miała happy endu…

33-letnia Sarah Hawthorn z australijskiej Victorii ma powody do radości. Kobietę udało się wybudzić ze śpiączki trzy miesiące po tym, jak urodziła dziecko.

Sarah Hawthorn była w 35. tygodniu ciąży, kiedy lekarze ze szpitala Alfred Hospital w Melbourne wprowadzili ją w stan śpiączki farmakologicznej. Kobieta cierpiała bowiem na poważne powikłania pogrypowe.

 

Po cesarskim cięciu, w wyniku którego na świat przyszedł pierwszy syn kobiety, lekarze nie byli optymistami. Stan Sarah był krytyczny. Z czasem jednak – ku zdumieniu lekarzy – zaczęły dziać się cuda. Stan młodej mamy na tyle się poprawił, że lekarze postanowili wyprowadzić ją ze śpiączki. Pod koniec zeszłego tygodnia rodzina powiedziała, że Sarah ​​jest przytomna i odzyskuje zdrowie.

 

"Po trzech miesiącach intensywnej terapii stan Sarah uległ poprawie, jest on teraz stabilny. To była niesamowite doświadczenie dla naszej rodziny. Otrzymaliśmy tyle życzliwości i wsparcia. Chcielibyśmy podziękować całemu personelowi szpitala za doskonałą opiekę” – mówią najbliżsi kobiety. 

 

Dodają, że mały chłopiec jest zdrowy i dobrze się rozwija. 

 

Synek Sarah Hawthorn to nie jedyne dziecko, które przyszło na świat, kiedy mama była w śpiączce. Lekarze podjęli podobne kroki, by ocalić nienarodzoną córeczkę Louise Bonfield po tym, jak matka dostała wylewu krwi do mózgu. Bonfield kilka miesięcy po narodzinach córeczki spędziła w śpiączce, przeszła wiele sesji terapeutycznych, zanim w końcu rozpoznała swoje dziecko. Musiała przezwyciężyć wiele przeszkód, ponownie nauczyć się mówić i chodzić. Matka i córka bardzo wytrwale razem pracowały. Jak opowiada rodzina, Louise i jej córka Chloe wspólnie uczyły się czytać i pisać.

Źródło: LifeNews.com/MałyDziennik

Komentarze

Zobacz także

Trump zmienia stanowisko w kluczowych sprawach!

Redakcja malydziennik

USA chce uderzyć w Putina i jego otoczenie!

Redakcja malydziennik

PiS znów tryumfuje. Tym razem przewaga jest MIAŻDŻĄCA! Ale z tyłu czai się…

Redakcja malydziennik
Ładuję....