CYWILIZACJA

To małżeństwo zakończyło się przez DIABŁA!

Historię Włocha, który otrzymał rozwód z powodu niewytłumaczalnych zachowań swojej żony, opisała włoska prasa. Mężczyzna twierdzi, że od 10 lat kobieta bardzo dziwnie się zachowuje. Jego zdaniem, geneza jej zachowania jest demoniczna.

Sąd w Mediolanie orzekł zakończenie małżeństwa pary, która doczekała się dwojga dzieci. Od 2007 roku kobieta zachowywała się w niewytłumaczalny sposób, na przykład nagle jej ciało całe sztywniało. Pobożna i praktykująca katoliczka pewnego razu rzuciła się w stronę ołtarza. Te trwające latami dziwne zachowania potwierdzili ksiądz diecezjalny, kapucn oraz siostra kobiety. Świadkowie zeznawali nawet, że widzieli ją lewitującą.

 

Sędzia, który orzekał w tej sprawie, mówił, że kobieta była „wyraźnie zaburzona”, ale jej działanie nie było świadome – podaje „Corriere della Sera”. Zdaniem sędziego, jej nietypowe zachowania nie mogły wynikać z żadnej choroby, ponieważ według badających ją lekarzy została ona uznana za zdrową pod względem fizycznym i psychicznym. Demony z kobiety próbowali przez lata wypędzać także egzorcyści, ale bezskutecznie.

 

Źródło: thelocal.it

Komentarze

Zobacz także

Dramat! Zobacz co stało się jak muzułmanka weszła do Starbucksa

Redakcja malydziennik

Marzenia się spełniają! Mimo poważnej choroby weźmie udział w rajdzie

Redakcja malydziennik

Zamykać meczety, wydalać imamów. To JUŻ JEST WOJNA…

Redakcja malydziennik
Ładuję....