To jest prawdziwa miłość! Muzyk szczerze o swojej córeczce z Zespołem Downa

Instagram
Kolejny raz w swojej „człowieczej karierze” będę się mierzył z życiem - mówi Bartek Królik. Muzykowi, który współtworzył zespół Sistars, nagrywał z Agnieszką Chylińska oraz zespołem Łąki łan, po raz drugi został ojcem. Jego córeczka Jagoda ma zespół Downa.
 – Kolejny raz w swojej „człowieczej karierze” będę się mierzył z życiem. Zarówno z problemami zdrowotnymi mojego dziecka, jak i tymi „zewnętrznymi”, socjalnymi, z którymi ludzie z zespołem Downa cały czas się borykają ze względu na ciągły niedostatek akceptacji ze strony społeczeństwa – mówił muzyk Wirtualnej Polsce. Wie jednak, że nie jest sam i ma na kogo liczyć. 

 

Muzyk swoją postawą daje piękne świadectwo miłości ojcowskiej i odpowiedzialności: – Na tym polega też prawdziwa miłość. Jest to przeciwieństwo „chowania głowy w piasek”. Raz życie daje nam wybory, innym razem nie, ale ciągle wystawia nas na próby w najmniej oczekiwanych momentach – mówi i zapowiada, że nie zamierza się poddać.

 

Jagódkaurodziła się 7 lipca. Bartosz Królik pochwalił się narodzinami córeczki na Instagramie. Na zdjęciu trzyma ją na rękach, a fotografia podpisana jest „to moja córeczka”. Obok zdjęcia znalazły się hasztagi: #bardziejkochani #downsyndrome #t21 #zespoldowna #liniaprosta #trisomy21 #21chromosomes. 

 

 

MOJA CÓRECZKA JAGODAAutor: gb

Źródło: TVP INFO, Instagram

18:04 30 lipca 2017


Popularne

Biskup powiedział prawdę, więc inni biskupi i kardynał…


Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie