CYWILIZACJA

"To będzie nasza tajemnica". Pedofil zaczepia 10-letnie dziecko w sieci. Co zrobiła matka?

Matka, która poprosiła media o anonimowość, ku przestrodze opublikowała korespondencję swojej córki z pedofilem. Chce w ten sposób zwrócić uwagę innych rodziców na niebezpieczeństwa, jakie czyhają na dzieci na portalach społecznościowych.

Mężczyzna, który podpisywał się jako Daniel Foreal (nie wiadomo, czy jest to prawdziwe imię i nazwisko) napisał do 10-letniej dziewczynki. Przez Snapchat poprosił ją o to, by wysłała mu zdjęcie. Dziewczynka myślała, że mężczyzna prosi ją o selfie. Ten jednak wyjaśnił, że nie o takie zdjęcie chodzi. Prosi ją o zdjęcie jej ciała – bez koszulki i biustonosza. "To będzie nasz sekret. Nikt się nie dowie" – przekonywał dziecko.

 

Dziewczynka o wszystkim powiedziała mamie i pod nadzorem mamy korespondowała z mężczyzną: „Byłam przerażony i wiem, że moja córka nie był jedyną, którą zaczepiał. Moja córka jest bardzo dojrzała, natychmiast informuje mnie, jeśli ktoś nieznajomy się z nią kontaktuje. Ma już konta na portalach społecznościowych, ponieważ wszyscy jej znajomi mają. W ten sposób się ze sobą kontaktują, wspólnie grają. Pilnujemy razem, żeby nikt obcy jej nie zaczepiał” – tłumaczy kobieta.

 

"Kiedy zobaczyłam te wiadomości, byłam przerażona. Teraz chcę publicznie przestrzec rodziców i zaapelować, by kontrolowali profile swoich dzieci. Wielu może nie wiedzieć, kto kontaktuje się z ich dziećmi”.

 

Źródło: metro.co.uk

Komentarze

Zobacz także

MASAKRA na festiwalu. Napastnicy STRZELALI do panikującego tłumu (WIDEO)

Redakcja malydziennik

Narkotyki to codzienność wśród aborcjonistów. Kokainę oferowano niezdecydowanym na aborcję kobietom!

Redakcja malydziennik

Co za bydło! Pobili księdza, bo ten zwrócił im uwagę [FILM]

Redakcja malydziennik
Ładuję....