RELIGIA

Ten KSIĄDZ podbija polski INTERNET! Rapuje „CHWDP”! (WIDEO)

Duchowny z Białegostoku stwierdził, że każda metoda niesienia ewangelii jest dobra. 43-letni ksiądz Adam Anuszkiewicz, który na co dzień pracuje z trudną młodzieżą postanowił nagrać hip-hopowy teledysk. 

W klipie duchowny używa zwrotu „CHWDP”, co oznacza „Chrystus wam daje pokój”.

Kawałek księdza stał się hitem sieci. Większość internautów uważa, że w taki sposób duchownym łatwiej byłoby dotrzeć do młodzieży.

Czytaj także: Trump spotka się z Putinem! „Chcę dogadać się z Rosją i myślę, że…”

 – Niedawno na korytarzu jeden z moich wychowanków zaczepił mnie i zaczął wykrzykiwać: „będę śpiewał nienawiść do Kościoła – tak zostałem wychowany”, a ja mu na to odpowiedziałem: „będę śpiewał miłość do Kościoła, bo tak zostałem wychowany” – powiedział ks. Adam Anuszkiewicz w rozmowie z „Faktem. Przyznał również, że to właśnie wtedy wpadł na pomysł nagrania teledysku.

Podobno duchowny myśli nad kolejnymi utworami. Wierzy, że hip-hop ułatwi mu kontakt z młodzieżą. Poniżej możecie zobaczyć próbkę jego twórczości:

Fot. Youtube

Komentarze

Zobacz także

Żegnaj „Humanae vitae”! Doktryna się nie zmienia, ale my się zmieniamy. Absurd? No pewnie, ale tak włoskie media kościelne uzasadniają odrzucenie nauczania Kościoła

Redakcja malydziennik

Papież idzie na wojnę z … plotkowaniem w parafiach!

Redakcja malydziennik

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie… Dołącz do modlitwy za zmarłych GÓRNIKÓW

Redakcja malydziennik
Ładuję....