Ten film zmienia wszystko! ZOBACZ, co wyprawia dziecko w brzuchu mamy

LifeNews.com
Obserwowanie nienarodzonego dziecka poruszającego się w łonie matki może być doświadczeniem zmieniającym życie. Badania ultrasonograficzne i rezonans magnetyczny pozwalają dokładnie zobaczyć, co dzieje się wewnątrz macicy.
W Internecie pojawił się zaskakujący film przedstawiający badanie rezonansem magnetycznym 20—tygodniowego dziecka w łonie matki. Na nagraniu widać niezwykle dokładnie ruchy dziecka - kręci głową, kopie, przesuwa się w ciasnej przestrzeni. Przyglądając się uważnie, można zobaczyć bicie serca dziecka.

 

Film pochodzi z kanału Mama, bloga dla rodziców w Wielkiej Brytanii. 

 

Pokazywanie takich filmów jest istotne szczególnie teraz, kiedy amerykańscy prawodawcy debatują nad ustawą zakazującą aborcji po 20. tygodniu. Nienarodzone dzieci na tym etapie ciąży mogą odczuwać ból. Ich narządy wewnętrzne funkcjonują, a na palcach widoczne są unikalne linie papilarne. Dzieci mogą ssać kciuki, ziewać i wykonywać inne ruchy podobne do tych, które wykonują dzieci po porodzie. Według magazynu „Pediatrics” najmłodsze dziecko, które przeżyło, miało 21 tygodni i 4 dni.

 

Dzięki USG i MRI  ludzie odkrywają, że nienarodzone dzieci są wyjątkowymi, wartościowymi istotami ludzkimi, które zasługują na ochronę. I zmieniają swoje zdanie na temat aborcji.Autor: gb

Źródło: LifeNews.com/MalyDziennik.pl

10:45 23 stycznia 2018


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie