Tak się kończy przyjaźń z DIABŁEM! Przerażająca śmierć młodych ludzi

Facebook.com
Ciała dwojga turystów, którzy najprawdopodobniej popełnili samobójstwo w satanistycznym rytuale w pensjonacie w miejscowości Vlachata, zostały odnalezione w Sylwestra – ujawniają lokalne władze greckiej wyspy Kefalonia.
Policja powoli ujawnia kolejne szczegóły śmierci 23-letniej Bułgarki Lilii Botuszewej i jej 30-letniego partnera z Niemiec. Kilka dni przed śmiercią wynajęli pokój we wsi Vlachata. Tam też znaleziono ich ciała. Według wstępnych informacji podanych przez koronera, Botusheva miała pociąć się nożem, a jej partner, którego dane nie zostały upublicznione, miał następnie napełnić wannę wodą i w niej pchnąć się nożem. Na miejscu zdarzenia miały zostać znalezione elementy rytuału satanistycznego – pentagram, świece oraz noże.

 

Para zabiła się w sylwestra, 24 godziny przed pierwszą pełnią Księżyca w Nowym Roku. Ten moment często utożsamiany jest z mrocznymi ceremoniami, czytamy w greckim portalu tornosnews. Według mieszkańców wioski Vlachata para rzadko opuszczała swój domek, w którym zameldowała się 29 grudnia.

 Autor: gb

Źródło: mirror.co.uk/Mały Dziennik, Telewizja Republika

15:53 5 stycznia 2018Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie