Tak się indoktrynuje dzieciaki w szkole! Następnym razem każą napisać,jak przygotować zamach?

Facebook
"Napisz list do rodziny o swojej konwersji na islam" - taką pracę domową otrzymała dwunastolatka ze szkoły z Houghton-le-Spring w pobliżu Sunderland w Wielkiej Brytanii. Ojczym nastolatki nie pozwolił jej na odrobienie zadania.
Mark McLachlan znalazł takie zadanie w szkolnym planerze swojej pasierbicy. Dwunastolatka miała napisać list do swojej rodziny o konwersji na islam. - Wiem, że w ramach krajowego programu nauczenia uczniowie muszą dowiadywać się o wszystkich religiach. Po prostu nie rozumiem, dlaczego nauczyciele mieliby kazać dziecku pisać list do rodziny na temat nawrócenia na inną religię. Nie rozumiem, co miałoby to dać dziecku - mówi mężczyzna.

 

- Jeśli chcą, aby dzieci uczyły się o islamie, to niech uczą o nim i jego historii. To jest nasza decyzja, w jaki sposób wychowujemy nasze dziecko, a kiedy będzie wystarczająco dorosłe, same będzie podejmować takie decyzje - dodał.

 

McLachlan po zauważeniu zadania domowego zleconego dziecku odwiedził Kepier School, do której uczęszcza córka, aby wyrazić swoje obawy. Powiedziano mu, że jest to część programu nauczania i pokazano przykładowe pytania egzaminacyjne dotyczące islamu, chrześcijaństwa i hinduizmu. Zbulwersowany rodzic zrobił zdjęcie notatkom córki i opublikował je w internecie, gdzie zostało udostępnione ponad setkę razy.Autor: gl

Źródło: rp.pl, mirror.co.uk

7:52 12 listopada 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie