Szokująca oferta turystyczna: Całodobowy seks i dwie kobiety dla każdego!

zdjęcie ilustracyjne /pixaby
Rejs luksusowym jachtem, 60 dziewczyn na pokładzie, nieograniczone jedzenie i picie oraz całodobowy seks - oto oferta „Good Girls Company” dla turystów. Rejs ma trwać cztery dni - od 24 po 27 listopada. Uczestnicy mają popłynąć na prywatną wyspę znajdującą się nieopodal kolumbijskiego miasta Cartagena de Indias. Organizatorzy podkreślają, że na jachcie nie obowiązują żadne zakazy dotyczące narkotyków, a każda z prostytutek jest dostępna 24 godziny na dobę.
"Good Girls Company” proponuje klientom „rejs marzeń” i zabawę na prywatnej wyspie w Kolumbii. Firma zapewnia swoim gościom 60 dziewczyn, które będą oferować usługi seksualne 30 klientom. „Dwie dziewczyny dla każdego” - chwalą się bez żadnego zażenowania organizatorzy. Uczestnicy rejsu mają zapewnione jedzenie i alkohol. Jakby mało było okazji do grzeszenia, na filmie promocyjnym pojawia się informacja, że na jachcie można zażywać również narkotyki.

 

W pierwszym dniu odpoczynku goście mogą wziąć udział w grupowej seksualnej zabawie. Kolejnego dnia każdy z klientów będzie mógł spędzić 30 minut w towarzystwie 16 dziewczyn. Ostatnie dwa dni są przeznaczone na imprezy, które poprowadzą dwie didżejki. Jest tylko 30 biletów. Jeden kosztuje 5 tys. dolarów, czyli trochę ponad 18 tys. zł. 

 

Wymieniona wyżej oferta to chyba oferta erotyczna a nie turystyczna, a proponowany rejs jachtem to po prostu rejs pływającym burdelem. Smutne, że ludzie biorą udział w takich rzeczach.Autor: fk

Źródło: fakt.pl

12:02 7 października 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie