CYWILIZACJA

SZOK! CIĘŻARNA kobieta popełniła SAMOBÓJSTWO, ponieważ nie mogła wytrzymać z…

Ostatnio znaleziono w lesie koło Gostynia (woj. wielkopolskie) ciało 29-latki. Okazało się, że kobieta była w siódmym miesiącu ciąży. Ponadto policja odkryła, że powodem śmierci było samobójstwo.

W poniedziałek ciężarna kobieta poszła na lekarza, gdzie była ostatni raz widziana około godz. 13. Później ślad po niej zaginął. Przerażona rodzina zgłosiła zaginięcie na policję i czekała na jakiekolwiek wieści…szczególnie, że ostatnio znaleziono zwłoki 28-letniej kobiety w podobnym wieku.

 

CZYTAJ TAKŻE: KATASTROFALNE temperatury jezior. Ekolodzy OSTRZEGAJĄ przed…

 

Niestety we wtorek policja znalazła zwłoki 29-letniej kobiety w lesie koło Gostynia, gdzie podjechała w poniedziałek po wizycie u lekarza. Paulina K. zostawiła w samochodzie list pożegnalny. Ani policja ani prokuratura nie ujawnia treści pożegnalnego listu. Jednak prawdopodobną przyczyną samobójstwa była depresja i załamanie psychiczne. 

 

Wszystkie okoliczności wskazują, że kobieta odebrała sobie życie. Zmagała się z problemami natury psychicznej, leczyła się w tym kierunku. Wykluczyliśmy udział osób trzecich – mówi jeden ze śledczych znających kulisy sprawy.

 

Źródło: wp.pl

 

 

Komentarze

Zobacz także

Czy teoria ewolucji ma sens? Oto pewien techniczny problem tej teorii!

KATASTROFA na morzu! Na łodzi wybuchł pożar – nie żyje…

Adam Gaafar

KONKRETNIE! Muzułmanie nie traktują gwałtu jako ciężkiego grzechu, czy przestępstwa! Dlatego będą gwałcić!

Redakcja malydziennik
Ładuję....