ŚWIETNY FILMIK znanego aktora Morgana Freemana! ZOBACZ!

- Jesteśmy na wojnie - mówi na dostępnym w sieci filmiku aktor Morgan Freeman i nazywa Władimira Putina "szpiegiem KGB", który zawiązuje spisek, by zniszczyć demokrację. Tak mocnego wystąpienia przeciwko dyktatorowi Putinowi pośród amerykańskich gwiazd filmowych dawno nie było.
Freeman w swoim charakterystycznym i znanym na całym świecie głosem opowiada historię: "Wyobraźcie sobie taki scenariusz: były szpieg KGB, wściekły po upadku swojej ojczyzny, zawiązuje spisek, by się zemścić. Nasz szpieg zostaje prezydentem Rosji i wprowadza rządy autorytarne. Zwraca się przeciw swojemu odwiecznemu wrogowi: Stanom Zjednoczonym. Używa cybernarzędzi, by go zaatakować. - Zostaliśmy zaatakowani. Jesteśmy na wojnie - mówi aktor.

 

I dalej: "Używając social mediów, rozpowszechniając propagandę i fałszywe informacje przekonuje społeczeństwa, by przestały ufać mediom - opowiada dalej Freeman. - I wygrywa. Władimir Putin jest tym szpiegiem. A to nie jest scenariusz filmowy - zaznacza. 

 

Oczywiście od razu nastąpiła histeryczna reakcja Moskwy. Wielu artystów pada ofiarą emocjonalnego przeciążenia, szczególnie jeśli nie posiadają informacji o faktycznym stanie rzeczy - mówi rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow.Autor: ser

Źródło:

21:47 21 września 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie