POLITYKA

Świadek ze łzami w oczach na komisji reprywatyzacjnej: Czuję się UPODLONA!

Jako pierwsza przed komisją weryfikacyjną stanęła dzisiaj lokatorka kamienicy przy Nowogrodzkiej 6a Krystyna Goździewska. – Jestem mieszkanką Nowogrodzkiej 6a od około 30 lat. Tak źle jak teraz jest, to nigdy nie było – powiedziała komisji.

W 2011 roku zostaliśmy przekazani – nasza kamienica wraz z lokatorami – prywatnym osobom. Nie znamy ich, nikt się z nami nie kontaktował, nie informował nas. Komunikat wysłano nam listownie – opowiadała lokatorka.

 

Jednak "prawdziwy horror”" rozpoczął się dwa lata później – w 2013 roku. – Nękano nas. Podwyższano czynsz, teraz płacimy 72 złote za metr – zeznała kobieta.

 

Cała sytuację dodatkowo pogarszają niekończące się remonty. – Kurz, pył. To jest nie do wytrzymania. To są tortury psychiczne, my już nie wytrzymujemy emocjonalnie – powiedziała lokatorka coraz bardziej łamiącym się głosem. – Czuję się upodlona –kontynuowała ze łzami w oczach.

 

Po tych słowach Patryk Jaki zarządził 10-minutową przerwę w posiedzeniu komisji.

 

Oto żniwo rządów Gronkiewicz-Waltz w stolicy, oto PO w całej swej krasie – bucie i bezczelności. Minister Ziobro miał nosa już w 2005 roku, kiedy próbował przetrzepać skórę polskiej adwokaturze i nadzwyczajnej kaście cwaniaków w togach. Polski wymiar sprawiedliwości i zawody prawnicze powinny zostać bezlitośnie zdekomunizowane. Umoczeni w konszachty z komuną sędziowie, adwokaci i prokuratorzy powinni zostać wyrzuceni na zbity pysk na bruk z wilczym biletem. Wtedy słowo sprawiedliwość nabrało by prawdziwego znaczenia.

Źródło: dorzeczy.pl / Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Czy powstanie silny blok prezydencki? Poseł Kukiz'15 uchyla rąbek tajemnicy…

Redakcja malydziennik

MON wydał oświadczenie na temat AIR SHOW 2017! Będzie pokaz lotników?

Redakcja malydziennik

Chrześcijaństwo to szaleństwo! Dziś Niedziela Palmowa: "Syn Boży wjeżdża tryumfalnie do Jerozolimy, lecz nie spełnia naszych ludzkich wyobrażeń."

Redakcja malydziennik
Ładuję....