Śmierć małego Charliego nie była daremna! Oto, co planują zrobić jego rodzice

Pogrążeni w żałobie rodzice małego Charliego nie chcą, żeby świat zapomniał o ich małym wojowniku. Rozważają powołanie fundacji imienia swojego syna, która pomagałaby dzieciom i wspierała rodziców, których dzieci cierpiałyby na podobne schorzenia jak mały Charlie.Przyjaciel rodziny pytany przez „The Sun” powiedział, że matka Charliego, Connie Yates, mogłaby teraz zająć się prowadzeniem fundacji, która zadbałaby o pamięć o małym Charlim.  „Walka o życie Charliego, a w końcu jego śmierć pozostawiły ogromną pustkę w życiu rodziców chłopca. Ta walka trwała prawie rok, pochłaniała ich całkowicie. Wtedy nie byli w stanie myśleć o niczym innym. Teraz Charlie już nie żyje, a oni muszą znaleźć jakiś nowy cel w swoim życiu. Taka fundacja, jej prowadzenie dla Connie byłaby fantastyczna” - mówi przyjaciel rodziny. 

 

„Dzięki pomaganiu innym dzieciom i rodzicom, dzięki działaniu, wiedzieliby, że śmierć ich syna miała głęboki sens i nic nie wydarzyło się na próżno”. W pomoc włączyłby się także ojciec Charliego. Chris Gard rozważa powrót do pracy listonosza - mówi cytowany już przyjaciel rodziny. 

 

Na konto rodziców Charliego wpłynęło 1,35 miliona funtów. To darowizny od ludzi dobrej woli, które miały być przeznaczone na leczenie Charliego w Stanach Zjednoczonych.  Charliemu te pieniądze już nie są potrzebne, ale być może uratują życie niejednego dziecka. 

 Autor: gb

Źródło: metro.co.uk/Mały Dziennik

6:32 31 lipca 2017Video
Opinie
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie