CYWILIZACJA VIDEO

SKANDAL! Uczeń powiedział, że są tylko dwie płcie i został za to… (WIDEO)

W ostatnim czasie filmik nagrany skrycie przez szkockiego ucznia stał się znanym na świecie hitem internetu. Nauczyciel tłumaczy mu, dlaczego nie wolno uczniom wyrażać swojej opinii w szkole i mówić, że są tylko dwie płcie.

Szkocki uczeń wyraził w klasie swoją opinię, że ISTNIEJĄ TYLKO DWIE PŁCIE. Został za to WYRZUCONY z klasy i nauczyciel przyszedł mu wytłumaczyć, że nie wolno w szkole wyrażać takiego zdania, bo jest to niezgodne z polityką szkół w kraju!

 

To co mówiłeś nie jest inkluzywne (przeznaczone dla wszystkich – przyp. red.). To szkoła integracyjna. Zachowaj tę opinię dla siebie!

 

CZYTAJ TAKŻE: Ostateczny rozłam rodziny królewskiej. Harry i Meghan będą teraz…

 

Środowisko LGBT twierdzi, że na świecie jest nawet kilkadziesiąt płci. Natomiast uczeń tłumaczył, że naukowo udowodniono istnienie płci żeńskiej i męskiej. Nauczyciel odparł, że nie można wyrażać takiej opinii  i stwierdza tylko to, co  jest polityką krajowej władzy szkolnej i trzeba się temu podporządkować.

 

Cóż to nie jest naukowe.

Nie każda polityka jest naukowa – podsumował nauczyciel.

 

 

 

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Komentarze

Zobacz także

Lewaków jest coraz mniej! Czy ktoś jeszcze czyta "Wyborczą"? Jej sprzedaż leci na łeb na szyję

Redakcja malydziennik

Mocny apel córki Polaków zabitych w Manchesterze: prosimy o uszanowanie naszej prywatności oraz zapewnienie nam przestrzeni do żałoby po rodzicach

W Iranie dzieci trafiły do więzienia. Wszystko dlatego, że TAŃCZYŁY

Redakcja malydziennik
Ładuję....