CYWILIZACJA

SKANDAL! Muzułmanie masturbują się, załatwiają potrzeby fizjologiczne i rozbijają butelki… w kościele

Kościół Świętej Trójcy w Kristianstad zmuszony został zatrudnić strażników, by zachować porządek w trakcie nabożeństw. Powód? Kierowani miłosierdziem chrześcijanie zaprosili do siebie muzułmańskich imigrantów.

Od tego czasu chrześcijanie obawiają się wejścia do tej świątyni. „Goście” nie tylko rozbijają butelki w trakcie nabożeństw, ale też masturbują się, a także załatwiają potrzeby fizjologiczne, zarówno wewnątrz, jak na zewnątrz kościoła. Zdarzało się im także wykrzykiwać muzułmańskie hasła, byle zakłócić liturgie chrześcijańskie.

 

Mieszkańcy Kristianstad zgłaszali nawet, że próbowano porywać dzieci w czasie chrztu. 

 

Policja wydała już zgodę na zatrudnienie ochroniarzy, którzy będą zapewniać bezpieczeństwo wiernym. Obecnie są oni szkoleni w kwestii radzenia sobie z zagrożeniami i rozwiązywania konfliktów. I już teraz wiadomo, że będą mieli niemało pracy. Zarządzający kościołem Bengt Alvland opowiada mediom, że uchodźcy nie mają żadnych zahamowań. – Pewien człowiek masturbował się w trakcie nabożeństwa i nie przestał nawet, gdy policjantka prosiła go, aby przestał – opowiada. 

 

Źródło: JihadWatch

Komentarze

Zobacz także

Astronomowie trafili na ślad obiektu pochodzącego z obcej galaktyki! Co Oumuamua robi w naszych okolicach?

Redakcja malydziennik

Do czego może doprowadzić równouprawnienie płci! Dramat w Szwecji, bo …

Redakcja malydziennik

Chory chłopiec zgubił ulubione klocki. Zaskakująca reakcja ludzi!

Redakcja malydziennik
Ładuję....