CYWILIZACJA

SKANDAL! Dwaj geje robią biznes na krzywdzie dzieci i kobiet!

Jedna z najbardziej znanych par gejowskich w Wielkiej Brytanii Tony i Barrie Drewitt-Barlow, panowie, którzy jako pierwsi osiągnęli wpisanie na akcie urodzin dziecka swoich imion i nazwisk, a teraz mają – pozyskane od różnych surogatek – czterech synów i córkę, zajęła się biznesem.

Biznesem, dodajmy, nielegalnym w Wielkiej Brytanii. O co chodzi? Otóż obaj panowie prowadzą British Surrogacy Centre, która pośredniczy w tzw. komercyjnej surogacji i proponuje swoje usługi parom – nie tylko, ale głównie – jednopłciowym. Wbrew nazwie jednak, ich działalność, jest w Wielkiej Brytanii nielegalna, bowiem… surogacja komercyjna jest w rym kraju zakazana. Panowie zarejestrowali więc firmę w Stanach Zjednoczonych.

 

Oburzona ich działaniem jest baronessa Mary Warnock, jedna z autorek brytyjskiego prawa dotyczącego zapłodnienia in vitro. – Jest jasne, że oni łamią prawo. Myślę, że oni omijają prawo, a ich działalność powinna zostać przebadana przez władze. Chciałabym poznać szczegóły przepływów finansowych i jestem pewna, że Human Fertilisation and Embryology Authority powinna przebadać ich działalność – podkreśla Warnock.

 

Spółka gejowska Drewitt-Barlow od lat zarabia gigantyczne pieniądze na swoim ekstrawaganckim i nie liczącym się z potrzebami dzieci stylem życua. Panowie mają własny reality show “The Parent Makers” o swojej pseudo-rodzinie. Londyńskie gazety, co jakiś czas, publikują o ich życiu, biznesie i relacjach – niekiedy bardzo burzliwymi – z surogatkami, które urodziły im dzieci.

Źródło: BioEdge.org/MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Poznaj nowe fakty ws. zbiorowego gwałtu na Polce: mówią o nim całe Włochy. Oto jak do niego doszło!

Redakcja malydziennik

Te zjawiska na naszym niebie zapowiadają Apokalipsę. ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

No proszę! Polak wynalazł paliwo, które kosztuje …. 25 groszy za litr!

Redakcja malydziennik
Ładuję....