CYWILIZACJA

Sensacyjny reportaż ws. Magdy Żuk! ZOBACZ!

W sprawie tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk śledczy badają kolejne wątki. Jednym z nich jest przyjęcie, że Polka straciła życie w wyniku splotu okoliczności i działalności grup przestępczych zajmujących się handlem ludźmi. W sprawie pojawia się również wątek wrocławskich nocnych klubów. Telewizja Republika dotarła do jednej z pracujących tam hostess, która opowiada o nocnym życiu Wrocławia. Jak ujawnił dziennikarz śledczy Witold Gadowski, ze sprawą łączy się klub „Grey”, w którym bywają m.in. prominentni działacze Platformy Obywatelskiej.

Telewizja Republika dotarła do jednej z hostess, która opowiada o kulisach nocnego życia Wrocławia: – Umowy nie było. To była tzw. umowa ustna. Wszystko na gębę pieniądze pod stołem. Miałam być hostessą. Zapewniać klientom dobrą rozrywkę w klubie.  […] W zakresie obowiązków było utrzymywanie dobrego kontaktu z klientami, którzy przychodzili do klubu. Miałam ich zachęcać, żeby zamawiali dużo drinków. Dostawałam od tego prowizję. Przychodzi klient, ja się uśmiecham, zagaduję, podchodzi kelnerka pyta się, czy się napijemy, ja się uśmiecham, klient kupuje drinka. Chodziło o to, żeby klient bardziej się upił niż pracujące tam dziewczyny – relacjonuje hostessa.  

 
Dziewczyna opowiada również o innych usługach, które świadczono dla wpływowych i zamożnych klientów: – Później albo od dziewczyn, albo od szefa każda dziewczyna dowiaduje się, że jej zadaniem jest umilanie czasu klientowi.  Night kluby to są ekskluzywne burdele, ekskluzywne disco, gdzie na zapleczu jest możliwość wejścia w bliższy kontakt z klientem. Osoba postronna widzi tylko dyskotekę, a osoby zorientowane wiedzą, że takie miejsce nie jest wyłącznie dyskoteką. […] Jeżeli prosperują takie kluby, a prosperują bardzo dobrze, osoby wysoko postawione o tym wiedzą, a jest to przecież nielegalne, a mimo to funkcjonuje, to na pewno musi przepływać przez to jakaś gotówka – mówi hostessa.

 

Źródło: TELEWIZJA REPUBLIKA

Komentarze

Zobacz także

Sąd Najwyższy Nigerii ostrzega: produkty bardzo znanego producenta napojów mogą być… trujące.

Nowe dane naukowe miażdżące dla homoseksualistów. ZOBACZ!

Te dwa narody są jak mąż i żona. Szkoda tylko, że po rozwodzie. O kim mowa?

Ładuję....