CYWILIZACJA

SĘDZI grożą dwa lata WIĘZIENIA! Mężczyzna złapał ją na…

W Polsce sędzia dysponuje immunitetem i jest dzięki temu uprzywilejowany na tle przepisów prawnych. Często uchodzą mu różne uczynki, za które przeciętny obywatel zostałby ukarany, Czy tak będzie też tym razem?

Zgodnie z przepisami sędzia nie może być zatrzymany ani pociągnięty do odpowiedzialności karnej bez zezwolenia właściwego sądu dyscyplinarnego. Chyba że zostanie przyłapany na gorącym uczynku…

Co zrobiła sędzia? Wszystko zaczęło się od tego, że w Wałbrzychu jeden z kierowców dał sygnał policji, gdy zauważył, że auto przed nim zagraża bezpieczeństwo na drodze. Zdołał zatrzymać samochód. Po przyjeździe policji okazało się, że za kierownicą siedziała pijana sędzia w stanie spoczynku! Funkcjonariusze zawiadomili prezesa Sądu Apelacyjnego oraz prokuraturę. Sędzia miała 0,63 promila alkoholu.

 

CZYTAJ TAKŻE: Skandaliczne zachowanie NAUCZYCIELKI wyszło na jaw! Uczyła małe dzieci jak…(WIDEO)

 

Za wybryk grozi jej do dwóch lat więzienia, a także utrata sowitej, sędziowskiej emerytury. Choć w tym przypadku sytuacja była dla policji oczywista, to wciąż internauci się zastanawiają, czy sędzia zostanie ukarana.

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Komentarze

Zobacz także

Niemiec obrzydliwie wyzywał Polaków. Teraz się kaja i proponuje ugodę

Redakcja malydziennik

Z rąk tej pielęgniarki życie straciło 8 osób. Sąd nie mial dla niej litości…

Redakcja malydziennik

Istne szaleństwo! Właśnie powitali na świecie swoje 20 dziecko! Planują kolejne?

Redakcja malydziennik
Ładuję....