CYWILIZACJA

Scjentolodzy wymuszają na swoich członkach zabijanie dzieci. PRZERAŻAJĄCA PRAWDA O SEKCIE!!!

Scjentolodzy wymuszają na kobietach należących do swojej organizacji aborcje. Niektóre z nich zostało nakłonionych, a niekiedy przymuszonych do abortowania nawet szóstki swoich dzieci.

Taką historię opowiada we wstrząsającym dokumencie “Scientology and the Aftermath”  Claire Headley, była członkini sekty. Ona sama zna kobiety, które nakłoniono i/lub przymuszono do nawet sześciu aborcji. Powód był bardzo prosty. Ciąże u członków grupy najbardziej zaangażowanych członków ruchu Scientology Sea Organization uważano za sygnał, że chcą oni opuścić organizację. A to oznaczało dla nich wyjście z grupy, które regulowała każdy element ich życia. Nie było to proste, więc wiele kobieta, także takich, które pozostawały w małżeństwach decydowało się na aborcję. Inne były do tego zmuszane. 

 

Claire także została zmuszona do aborcji, a gdy o tym opowiada płacze. Obecnie wraz z mężem, który także był członkiem sekty mają trójkę dzieci. – One są moim życiem, ale to nie sprawia, że łatwiej mi poradzić sobie z aborcją – wyjaśnia. Teraz, zarówno ona, jak i jej mąż, alarmują opinię publiczną i otwarcie mówią o skandalicznych praktykach scjentologicznej sekty. 

 

Nie są przy tym jedyni. Laura DeCrescenzo opowiada, że ją także zmuszono do aborcji, gdy zaszła w ciąże w wieku 17 lat. – Gdy powiedziałam o tym przełożonej ona natychmiast zaczęła przekonywać mnie do aborcji, mówiła, że to nie dziecko, a tylko tkanka – opowiada, a później dodaje, że choć nie chciała aborcji, to się na nią pod naciskiem zgodziła.- Czy to mnie codziennie zabija? Tak – dodaje. 

 

Samantha Domingo, inna odiara sekty, podkreśla, że kobiety, które zaszły w ciąże były traktowane jak przestępczynie, a jeśli chciały urodzić dziecko jeszcze gorzej. Ona także przez to przeszła. Zabiła swoje dziecko. – Zamordowałam dziecko i nie potrafię z tym żyć. Nigdy sobie tego nie wybaczę, nigdy nie będę mogła tego zmienić – dodaje. 

 

Źródło: LifeNews

Komentarze

Zobacz także

Muzułmanie tę kawiarnię ominą szerokim łukiem. Powód?

Całkiem jak w filmie akcji! Policja go ścigała i strzelała, a on prawie rozjechał…

Redakcja malydziennik

Uwaga! Homoseksualizm w bajce dla dzieci … w Polsce!

Redakcja malydziennik
Ładuję....