POLITYKA

Ryszard z Madery i partia "zewnętrzna" działają w interesie Niemiec. Poseł Pawłowicz nie ma wątpliwości

Krystyna Pawłowicz podziękowała polskiemu rządowi za walkę o polskie interesy. Jednocześnie oberwało się tym, którzy oklaskują Tuska i domagają się dymisji polskiego rządu.

Polacy nie mają już chyba złudzeń co do rzeczywistej totalnej natury niemieckiej UE, która dziś ostentacyjnie naruszyła fundament prawa międzynarodowego jakim jest zasada pokojowej współpracy oparta o SUWERENNĄ RÓWNOŚĆ PAŃSTW w stosunkach międzynarodowych.

 

Polskiej ekipie rządowej dziękujemy za godną postawę i waleczność w obronie naszych suwerennych interesów.Na taką władzę od dawna czekaliśmy” – napisała na Facebooku Krystyna Pawłowicz.

 

Przy okazji skrytykowała tych, którzy oklaskują Tuska: „Partia "zewnętrzna" skandowała zaś dziś w polskim Sejmie na cześć Niemiec i ich kandydata,ciesząc się,że się Polsce wreszcie NIE udało. To ma być nasza, dla Polski kara za wygrane przez PIS wybory. A Ryszard z Madery wzywał rząd, by "honorowo" już ustąpił na rzecz niemieckiej V kolumny w Polsce” – pisze Pawłowicz.

 

Na koniec dodaje, że rząd Beaty Szydło broni nie składa „Mamy jeszcze dużo w Polsce do naprawiania. Wszystko wskazuje też na to,że zbliża się czas także naszych ważnych decyzji unijnych”.

 

Źródło: Facebook/Krystyna Pawłowicz

Komentarze

Zobacz także

Nie będziemy wiecznie zieloną wyspą. Terroryści uderzą także w Polskę

Muzułmanie prześladują nas WSZĘDZIE! Europa, Azja, Afryka są systematycznie atakowane przez islam

Zmarła żona Wojciecha Jaruzelskiego, Barbara Jaruzelska!

Redakcja malydziennik
Ładuję....