Rosjanki uprawiały SEKS w centrum miasta z przypadkowym przechodniem! Moralne upodlenie...

screenshot youtube.com
Dwie Rosjanki występujące w internecie pod pseudonimem Rybka i Trawka postanowiły stać się sławne, w tym celu zdecydowały sfilmować jak odbywają stosunek seksualny w samym centrum Moskwy. Dziewczyny poprosiły do "zabawy" przypadkowego przychodnia, który od razu się zgodził i skorzystał z niemoralnej propozycji. Film znalazł się w sieci, a Rosjanki wylądowały w areszcie.
Dziewczyny spędziły w areszcie tylko tydzień, obecnie już na wolności czekają na proces. Rybka i Trawka chwalą się swoimi seksualnymi wyczynami w samym centrum Moskwy. 

 

Sytuacja rozegrała się o 5 nad ranem. Jedna z koleżanek wcieliła się w rolę gwiazdy porno, a druga nagrywała wszystko na telefon. Rosjanki były przypuszczalnie pijane. - Sonia, podnieś nogę i połóż ładnie na poręcz. Przecież jesteś gimnastyczką, potrafisz nogę podnieść wyżej głowy - dopingowała uprawiającą seks koleżankę Rosjanka nagrywająca film. - Oto nasi obserwatorzy - dziewczyna robi zbliżenie na stojącego kilkanaście metrów dalej mężczyznę. - A to są nasi obserwatorzy numer dwa. Oto jak zebrać wesołą i fajną paczkę w centrum Moskwy o 5 nad ranem. Właśnie tak - śmieje się dziewczyna pokazując kolejnych przechodniów. 

 

Dziewczyny później broniły się, że są słuchaczkami kursu seksguru Alexa Lesleya. I rzekomo ten właśnie kurs stał się dla nich inspiracją do nagrania zboczonego filmu.Przyznały, że lubią uprawiać seks publicznie i nie widzą w tym nic złego. 

 

 Autor: wk

Źródło: fakt.pl

10:31 12 października 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie