CYWILIZACJA

Rosjanin przeżył atak niedźwiedzia. Walcząc o życie odgryzł zwierzęciu… [FOTO]

Do niecodziennego zdarzenia doszło w lesie w Tuwie (autonomicznej republice w Rosji). Mężczyzna przeżył spotkanie z niedźwiedziem, odgryzając mu przy okazji… język. 

 

Takie rzeczy tylko w Rosji chciałoby się rzec. Według informacji podanych przez gazetę „Tuwa Inform” mieszkaniec Tuwy przeżył spotkanie z groźnym drapieżnikiem. Do zdarzenia doszło 2 czerwca na terytorium rezerwatu przyrody „Chutinski” w Kużuunie pij-chiemskim, jednak informacja dopiero teraz pojawiła się w mediach.

 

Czytaj także: Słynny austriacki sok wyleczył ponad 45 tysięcy osób z … raka! ZOBACZ!

 

Z notatki policyjnej  wynika, że trzech mężczyzn wybrało się do tajgi, gdzie zamierzali urządzić sobie biwak połączony z polowaniem. Rozpalili ognisko i przygotowali jedzenie. Następnie rozeszli się w różne strony w poszukiwaniu poroży jelenia.

 

W pewnym momencie jeden z mężczyzn został zaskoczony przez niedźwiedzia. Próbował wypłoszyć drapieżnika wydając głośne dźwięki, jednak nie przynosiło to rezultatu. Zwierzę rzuciło się na niego. W trakcie walki o życie Rosjanin odgryzł mu język zmuszając tym samym  niedźwiedzia do ucieczki.

 

Niedługo potem koledzy znaleźli mężczyznę. Trafił do szpitala z ranami na twarzy, rękach, głowie i brzuchu. Dalsze losy niedźwiedzia nie są znane.

odgryzł niedźwiedziowi język

Fot. Pixabay

Komentarze

Zobacz także

Poznaj NOWĄ świętą, która złożyła ślub… doskonałości. Zachęca do wartości potrzebnych w obecnym świecie

Redakcja malydziennik

Patrz uważnie w niebo w grudniu, a zobaczysz…

Redakcja malydziennik

Rosyjskie media podają: nasz astronauta TRAFIŁ DO PRZYSZŁOŚCI! Dowiedz się, co zobaczył!

Redakcja malydziennik
Ładuję....