Rasistowski atak brytyjskiego taksówkarza: "Wracaj do p***j Polski"!

screenshot youtube.com
Londyński taksówkarz zachował się jak rasistowska świnia. Na zwróconą mu słusznie uwagę, że stanął w niedozwolonym miejscu, mężczyzna wpadł w amok i zaczął rzucać rasistowskie i wulgarne komentarze. "Wracaj do p***j Polski!" wrzeszczał do rowerzysty. Obecnie sprawę badają przełożeni krewkiego taksówkarza.
Na jednym ze skrzyżowań w Londynie miało miejsce przykre wydarzenie. Rowerzysta zwrócił kierowcy taksówki uwagę, że łamie przepisy stojąc na czerwonym świetle na pasie przeznaczonym dla rowerzystów. Cyklista chciał tylko grzecznie wyjaśnić kierowcy, że postępując w taki sposób może "zarobić" mandat.

 

Na te słowa taksówkarz dostał szału. - Nie dotykaj mojego samochodu. Wracaj z powrotem do p***j Polski. Wracaj do Rumunii. Skądkolwiek jesteś, wracaj tam! Nikt cię tu nie zapraszał. Nikt cię tu nie chce. Wracaj tak szybko, jak to możliwe - wrzeszczało brytyjskie chamidło do zszokowanego rowerzysty.

 

Na szczęście rasistowski atak został nagrany, ponieważ rowerzysta miał na kasku kamerkę sportową. Wideo zostało upublicznione w internecie i tym sposobem trafiło do przełożonych chamskiego taksówkarza, podobno grożą mu poważne konsekwencje. Oby go spotkały.

 

- Jesteśmy przerażeni i zbulwersowani tym atakiem. Natychmiast wszczęliśmy postępowanie dyscyplinarne wobec taksówkarza po obejrzeniu tego wideo. Musi się liczyć z odebraniem mu licencji - powiedział zakłopotany przedstawiciel Transport of London, spółki zarządzającej taksówkami w Londynie. My możemy mieć tylko nadzieję, że nie jest to grzeczny brytyjski bełkot żeby uspokoić opinię publiczną i że rasista straci uprawnienia do pracy na taksówce.

 

Od czasu referendum w sprawie Brexitu, prawda o brytyjskim rasizmie nieustannie przecieka do opinii publicznej. Dodatkowo upokarzający jest dla Brytyjczyków fakt, że są mocni tylko w gębie bądź w grupie i tylko wobec imigrantów z Europy Środkowej. Muzułmanów boją się jak ognia i cichutko koło nich przemykają.

 Autor: fk

Źródło: fakt.pl / Mały Dziennik

14:14 11 października 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie