POLITYKA

Przerażające! Obcięta głowa Donalda Trumpa zalana krwią. Tak żartuje sobie Ameryka ze swojego prezydenta

Ta sesja zdjęciowa, jeszcze zanim została oficjalnie opublikowana, już zniesmaczyła i zdenerwowała niejednego Amerykanina. Amerykańska aktorka, dziennikarka i komik Kathy Griffin pozowała do zdjęcia z obciętą, zalaną krwią głową prezydenta USA.

Autorem tego szokującego zdjęcia jest fotograf Tyler Shields, znany z innych szokujących sesji zdjęciowych.

 

Podczas robienia tego zdjęcia Kathy Griffin miała żartować, że ​​wraz z Tylerem będą musieli przenieść się do Meksyku, gdy tylko zdjęcia zostaną opublikowane. Istnieje obawa, że zostaną wsadzeni za to do więzienia.

 

Krytycy Trumpa nie widzą w zdjęciu nic niestosownego. Ich zdaniem, obecny prezydent USA sam przecież w swoich przemówieniach nawołuje do przemocy. To tłumaczenie nie przekonuje jednak zwolenników obecnego prezydenta, dla których zdjęcie Griffin jest ewidentnym nawoływaniem do zabicia Trumpa. Jej działania porównują nawet do tego, w jaki sposób swoje ofiary morduje ISIS.

 

Amerykańscy konserwatyści zbulwersowani całą sprawą apelują do CNN, by ta zerwała współpracę z aktorką. Zastanawiają się także, czy ktokolwiek ośmieliłby się zrobić takie zdjęcie z obciętą głową Baracka Obamy.  

Źródło: LifeNews.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

KLĘSKA dobrej zmiany? PiS nie radzi sobie z publicznymi mediami?

Redakcja malydziennik

Usunięto z polskiej szkoły ucznia transseksualnego! ZOBACZ ZA CO!

Prezydent zaprosił Tuska na 11 listopada? I dobrze!

Redakcja malydziennik
Ładuję....