CYWILIZACJA POLITYKA

Prawda wyszła na JAW. Izrael testuje BROŃ na DZIECIACH!

Wyciekła informacja, że izraelskie koncerny testują broń na dzieciach. Za to firmy farmaceutyczne podają więźniom nowe, nieprzebadane leki.

To profesor Uniwersytetu Hebrajskiego, Nadera Shalhoub-Kevorkian, wyjawiła straszną prawdę. Podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku wygłosiła przemówienie dotyczące sytuacji w Izraelu.

 

Ujawniła, że duże firmy farmaceutyczne przeprowadzają testy leków na palestyńskich więźniach. Ponadto powiedziała, że testuje się broń na palestyńskich dzieciach. A rząd Izraela na wszystko to wyraził zgodę.

 

CZYTAJ TAKŻE: TO zdarza się się RAZ na 52 miliony ciąż! W Polsce urodziły się…

 

Informacje od profesor potwierdza rodzina Faresa Barouda. W rezultacie wyniszczenia organizmu różnymi chorobami zmarł w izraelskim więzieniu. Co najbardziej podejrzane, izraelskie władze odmawiają przekazania ciała. Rodzina jest przekonana, że firmy farmaceutyczne przeprowadzały na nim eksperymenty medyczne lub testowały leki.

 

Źródło: odkrywamyzakryte.pl/ foto Facebook.com

Komentarze

Zobacz także

Rosja na skraju bankructwa! Putin wykonuje desperacki krok… To nie wróży nic dobrego!

Redakcja malydziennik

UWAGA! Mamed Ch. opuszcza areszt!

Adam Gaafar

Ludziom dawnych służb, którzy tracą przywileje zależy na destabilizacji Polski. Premier Olszewski jasno o o przyczynach ulicznego zamachu stanu!

Redakcja malydziennik
Ładuję....