Poznaj wstrząsającą relację ojca, który porwał ze szpitala własne dziecko! Sąd odebrał już prawa rodzicielskie, na ich tropie jest policja, ale...

YouTube
W piątek w szpitalu w Białogradzie doszło do skutecznego zabrania przez rodziców dziecka. Było ono wcześniakiem, a rodzice nie chcieli zgodzić się na umieszczenie go w inkubatorze i zaszczepienie.
Noworodek urodził się w 36 tygodniu ciąży. Rodzice nie chcieli, aby ich córka otrzymała szczepienie witaminą K, a także, żeby była w inkubatorze. Wobec tego szpital przeprowadził natychmiastową rozprawę, która doprowadziła do ograniczenia praw rodzicielskich. 

 

"Dzieci z niedoborami odporności nie powinny otrzymywać takiej szczepionki. Te niedobory można diagnozować dopiero, gdy dziecko jest starsze (do ósmego miesiąca życia). U dzieci z niedoborami rozwija się czynna gruźlica poszczepienna" - mówiła Radiu Maryja Justyna Socha z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”.

 

"Jeszcze trzy dni temu byliśmy szczęśliwą rodziną, która oczekiwała na narodziny naszego dziecka. Dzisiaj jesteśmy uciekinierami, jesteśmy ścigani przez policję, organizują na nas obławy, a my czujemy się bardzo, bardzo zaszczuci" - mówi z kolei na nagraniu ojciec dziewczynki. Sprawa jest w toku.Autor: mm

Źródło: YouTube/ wprost.pl/ Radio Maryja

12:05 17 września 2017Video
Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie