POLITYKA

Popieramy dr Malinę Świć, ofiarę NAGONKI liberalnych mediów

Dr Malina Świć to kobieta, u których zdiagnozowano zespół Turnera (wrodzoną wadę genetyczną). Dzieci obciążone tą wadą są tylko przysłowiową „kulą u nogi” dla swoich rodziców. I dlatego można je zgodnie z prawem abortować. Przykład dr Świć temu przeczy i jest wyrzutem sumienia dla wielu zwolenników aborcji.

Malina Świć jest dowodem na to, jak bardzo krzywdzący jest taki pogląd. Sama skończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, a teraz jest w trakcie robienia specjalizacji z genetyki, co niewątpliwie wymaga ogromnej wiedzy i mocnej osobowości. 

 

Dr Świć odważnie broni też prawa do życia dla wszystkich dzieci, a swoim sukcesami udowadnia, że osoby, u których jeszcze w okresie prenatalnym zdiagnozowano zespół Turnera, mogłyby robić wspaniałe rzeczy, gdyby tylko pozwolono im się urodzić. Osoby takie jak Malina Świć, są żywym dowodem na nieludzką bezduszność zwolenników aborcji, domagających się prawa do zabijania tych dzieci.

 

Dlatego Malina Świć stała się ostatnio ofiarą spektakularnej NAGONKI!

 

Po tym jak opowiedziała się po stronie lekarzy z warszawskiej przychodni Babka Medica, którzy powołując się na klauzulę sumienia, w zgodzie z obowiązującym prawem, nie przepisują środków antykoncepcyjnych, zalała ją fala nienawiści w postaci niewyobrażalnego hejtu w internecie. 

 

Na tego rodzaju proceder nie może być zgody! W sprawę zaangażowali się prawnicy Instytutu Ordo Iuris, którzy wystąpili na drogę sądową w obronie dóbr osobistych lekarki.

My popieramy dr Świć i żądamy przeprosin od tych wszystkich, którzy ją tak szkalowali i oczerniali. 

 

Źródło: Ordo Iuris

Komentarze

Zobacz także

Sprawa Igora Stachowiaka nabiera tempa! Wyciekła opinia biegłych na temat jego śmierci. Interwencja policjantów…

Redakcja malydziennik

Lewicowy burmistrz Wadowic niszczy dziedzictwo Jana Pawła II. ZOBACZ, co zrobił z herbem miasta…

Bezkarność w mediach, czyli jak karać prostackie kłamstwa i cynicznych oszustów?

Ładuję....