POLITYKA

Po urodzeniu ważyła mniej niż IPad… Zadziwiła wszystkich swoją wolą życia!

Jordan Wilson i Ashley Challoner z Wielkiej Brytanii wybrali się do Włoch na tygodniowy urlop. Chcieli nabrać sił przed narodzinami swojego pierwszego dziecka, które miało przyjść na świat za 15 tygodni. Stało się jednak inaczej.

Jak donosi „Daily Mail” Matilda Challoner przyszła na świat w 25 tygodniu ciąży. Po urodzeniu ważyła mniej niż iPad. Lekarze uznali jednak, że jest na tyle w dobrym stanie, że można ją przetransportować do szpitala w Wielkiej Brytanii. Obecnie dziewczynka przebywa w Szpitalu Ogólnym w Rotherham, a jej rodzice powiedzieli, że nie wiedzą, kiedy dziecko zostanie ze szpitala wypisane. 

 

26-letnia matka z południowego Yorkshire powiedziała, że ​​jej ciąża była niespodziewana, ale chciana. Kiedy ona i jej narzeczony, Ashley Challoner, zdecydowali się na krótką wycieczkę do Włoch, nic nie wzbudzało ich niepokoju. Jednak dzień po przybyciu do Włoch kobiecie odeszły wody. Para udała się do najbliższego szpitala. Okazało się, że jej łożysko miało wadę. Matylda urodziła się 3 grudnia, zaledwie w 25. Tygodniu ciąży. Imię dziewczynki znaczy tyle co”wojowniczka”.

 

Podczas pierwszych kilku tygodni Matylda bardzo dzielnie walczyła z wieloma komplikacjami zdrowotnymi. Zanim zaczęła samodzielnie oddychać, leżała pod respiratorem. 

 

Na początku tego tygodnia brytyjscy rodzice otrzymali nieoczekiwane dobre wieści: „Otrzymaliśmy telefon, że Matylda jest na tyle w dobrym stanie, by móc przyjechać do Anglii”. 

 

Cała rodzina jest teraz w Anglii, Matylda pozostanie w szpitalu, dopóki nie będzie na tyle dobrze, by mogła wrócić do domu. Jej rodzice powiedzieli, że gehenna była stresująca, ale doświadczyli oni także wielu radości. Powiedzieli, że już marzą o zabraniu córki z powrotem do jej miejsca urodzenia.

 

Źródło: LifeNews.com/MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

"Łukasz Urban przypominał mi mnie samego". Wzruszające spotkanie w polskiej ambasadzie w Londynie

Redakcja malydziennik

"Za życiem" przeciwko aborcji. Tylko czy sam program wystarczy?

Redakcja malydziennik

Tego na pewno nie wiedzieliście o szefie Amber Gold. Marcin P. chciał zostać KSIĘDZEM

Redakcja malydziennik
Ładuję....