POLITYKA

Po narkotykach zachowywała się jak opętana! Para publikuje szokujące zdjęcia ku przestrodze

21-letnia Loren Froggatt ledwo uszła z życiem, kiedy podczas festiwalu muzycznego ktoś dosypał jej narkotyków do alkoholu. Gdyby nie szybkie działanie jej chłopaka, kobieta mogłaby już nie żyć. Para publikuje szokujące zdjęcia ku przestrodze.

Loren Froggat  wybrała się na festiwal ze swoim chłopakiem Adamem Collinsem. Kiedy mężczyzna poszedł do toalety, do stojącej z butelką wina Loren podszedł obcy mężczyzna i poprosił ją o pożyczenie zapalniczki. Wtedy też nieznajomy wsypał jej narkotyk do alkoholu: "Pamiętam, że czułam się zupełnie oszołomiona, a potem mój umysł stał się zupełnie pusty” – opowiada Froggatt. 

 

W ciągu kolejnych dwudziestu minut wydarzył się dramat. Coś dziwnego zaczęło dziać się z oczami Loren. "Adam powiedział mi, że moje oczy wpatrują się w tył mojej głowy, straciłam kontrolę nad moją szczęką i językiem, wymiotowałam pienistą żółcią”. 

 

Dwa razy Loren straciła przytomność. Gdyby nie przytomność umysłu jej chłopaka, który jest pracowniem socjalnym, kobieta mogłaby umrzeć. 

 

Para zdecydowała się upublicznić nagrania z ataku ku przestrodze. Apeluje teraz do wszystkich o szczególną czujność. Prosi też, by szczególną uwagę zwracać na osoby nieznajome krążące w pobliżu. W najmniej spodziewanym momencie mogą one dosypać narkotyku. Skutki mogą być tragiczne. 

 

Źródło: mirror.co.uk/Mał Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Nałęcz obrzydliwie o Kaczyńskim – "seks w zdechłym szczurze"!

Redakcja malydziennik

Wielkie zmiany w refundacji leków, seniorzy dostaną BEZPŁATNE leki!

„Chcemy być dzi…, lesbijkami, transwestytkami”. Feministki zaatakowały katolicką świątynię tamponami i odchodami

Redakcja malydziennik
Ładuję....