CYWILIZACJA FOTO

Po fali hejtu ujawniła prawdę! To nie operacje plastyczne upodobniły ją do Angeliny Jolie, a …

Kłamstwo ma krótkie nogi. 19-letnia muzułmanka Sahar Tabar twierdziła, że przeszła 50 operacji plastycznych, aby upodobnić się do swojej idolki. Prawda jest jednak inna. Jej wizerunek to efekt technologii i makijażu.

Nastolatka, która bardziej niż do Angeliny Jolie upodobniła się do zombi czy postaci z kreskówek w końcu zabrała głos. Kobieta ma opublikowanych w sieci  fotografiach ma mocno nabrzmiałe wargi i szpiczasty, zadarty nos. Młoda Iranka  tak bardzo chciała się upodobnić do swojej idelki, że bardzo schudła, by ważyć tyle co ona.

Choć twierdziła, że przeszła 50 operacji plastycznych, teraz przyznała, że zrobiła zaledwie dwie – korektę plastyczną nosa oraz powiększyła sobie usta.  Jej wygląd to efekt makijażu i komputerowych programów graficznych. „Maluję twarz w zabawny sposób, ponieważ chcę lepiej wyrazić siebie i pokazać innym, czym może być sztuka. Moi znajomi oraz rodzina wiedzą, że to nie jest moja prawdziwa twarz” – mówi dziewczyna.

„Sądziłam, że ci wszyscy ludzie prawdopodobnie żyją w XVIII wieku i nie widzieli ani nie słyszeli o technologii czy makijażu i są naprawdę zaskoczeni” –

podsumowała hejterów Sahar.

Tabar jest muzułmanką. Publicznie przyznała się do kłamstwa i manipulacji, ponieważ obawiała się reakcji ze strony innych wyznawców islamu. Religia ta dość restrykcyjnie podchodzi do kwestii operacji plastycznych.

Źródło: metro.co.uk/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Wstrząsające słowa terrorysty: chciałem zabić jak najwięcej chrześcijan!

Redakcja malydziennik

Kaczyński autorytarny populista. Prawa człowieka zagrożone w Polsce?

Redakcja malydziennik

Handel ludźmi kwitnie! Nawet nie wiesz, ile kobiet, dzieci i mężczyzn jest NIEWOLNIKAMI

Redakcja malydziennik
Ładuję....