POLITYKA

PILNE: Bestie z Rimini ARESZTOWANE!

Stało się! Dwaj 17-letni Marokańczycy przyznali się do napadu na polskich turystów oraz Peruwiańczyka w Rimini we Włoszech – poinformowała włoska agencja prasowa Ansa. Zwyrodnialcy stawili się na posterunku karabinierów koło Pesaro. Przestraszyli się, że media ujawniły zapisy z monitoringu z ich wizerunkami!

Dwaj Marokańczycy zgłosili się na posterunek karabinierów w małej miejscowości Montecchio koło Pesaro, niedaleko Rimini. Stało się to zaledwie kilkanaście godzin po tym jak włoskie media opublikowały zdjęcia z monitoringu przedstawiające cztery osoby podejrzane o dokonanie napadu na Polaków.

 

Dwaj zwyrodnialcy zostali przewiezieni do Rimini, gdzie będą przesłuchani przez prokuratora w obecności sędziego trybunału dla nieletnich.

 

Dalej trwają poszukiwania dwóch pozostałych sprawców napadu na polskie małżeństwo w Rimini. Ansa twierdzi, że być może trzeci z nich odda się dobrowolnie w ręce włoskich organów ścigania.

 

Sprawcy mieszkają w Montecchio, dotąd nie byli karani – twierdzą włoskie media. Czy polskim władzom uda się ściągnąć obrzydliwych zboczeńców do kraju, osądzić i zamknąć za kratami? Wielu internautów komentując całą sytuację przypuszcza, że niepełnoletniość będzie przemawiać na korzyść Marokańczyków i maksymalna kara jaka ich spotka to rok zakładu poprawczego we Włoszech. A Wy co myślicie o całej sprawie?

 

Źródło: wp.pl

Komentarze

Zobacz także

MASAKRACJA ROSYJSKIEJ ROPY: Kreml musi szaleć, bo uniezależniamy się energetycznie!

Redakcja malydziennik

TEGO na pewno nie wiedziałeś! ZOBACZ jak św. Michał pomaga w walce duchowej

Redakcja malydziennik

Dobra zmiana dosięgnie także piratów drogowych! I słusznie

Redakcja malydziennik
Ładuję....