Pazura z klasą zaorał Stuhra!

Reżyser Jerzy Stuhr dał upust swojej wściekłości i zaatakował Cezarego Pazurę. Aktor jednak nie zostawił tego bez komentarza. ZOBACZ!
Jerzy Stuhr na łamach „Gazety Krakowskiej” napisał m.in., że „jeżeli chociaż jeden głos w modlitwie owego Różańca do Granic był z intencją, że jest to modlitwa przeciwko islamizacji (a mój kolega Cezary Pazura mówił sam, że on będzie się modlił, żeby islamu w Polsce nie było) - to taki różaniec jest bluźnierstwem”.

 

Cezary Pazura tak odpowiedział Stuhrowi:

W ostatnim wydaniu "Gazety Krakowskiej" na str. 24 w felietonie pana prof. Jerzego Stuhra, przeczytałem między innymi:
"...jeżeli chociaż jeden głos w modlitwie owego różańca do granic był z intencją, że jest to modlitwa przeciwko islamizacji(a mój kolega Cezary Pazura mówił sam, że on będzie się modlił, żeby islamu w Polsce nie było)-to taki różaniec jest bluźnierstwem".

Kochany Profesorze! Śpieszę zatem z wyjaśnieniem. Nigdy z moich ust nie padło tak idiotyczne zdanie. Zgadzam się z Panem, że modlitwa nie może być skierowana przeciwko komuś, albo czemuś. Proszę zatem Pana Profesora o nie rozpowszechnianie podobnych bzdur i krzywdzących moją wrażliwość i inteligencję słów. W dodatku na łamach tak szacownego pisma. Nie wypada Panu Profesorowi...

Ścielę się do nóg!
Dozgonny fan- Czarek Pazura.

 

 Autor: ser

Źródło: Facebook

22:54 21 października 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie