POLITYKA

Pawłowicz ostro o MERKEL: Zbrodnie, gwałty, krzywda kobiet i dzieci jej nie wzruszają

W swoim ostatnim wpisie na Facebooku Krystyna Pawłowicz podsumowała działania Angeli Merkel. „Na kanclerz Merkel jakoś nie robią wrażenia barbarzyństwo, krwawe zamachy, zbrodnie też na dzieciach, powszechny już w Europie terror i zastraszanie, zamachy, rozboje, gwałty na kobietach masowo popełniane przez jej "gości”” – napisała Pawłowicz.

Posłanka zauważyła pewne zjawisko. Im więcej zbrodni, tym chętniej Merkel zaprasza do Europy uchodźców: „Im więcej zbrodni, gwałtów, krwi, krzywdy kobiet, strachu i wściekłości bezbronnych ludzi, tym determinacja kanclerz Merkel ściągania zwyrodniałych, śmiertelnie niebezpiecznych, radykalnie obcych kulturowo ludzi do Europy i Niemiec histerycznie niemal rośnie…” – pisze Pawłowicz. 

 

Dodała, że Angela Merkel czuje się tak pewnie, że nie daruje kwestii uchodźców tym krajom, które się sprzeciwiają takiej polityce: „Jak grozi pani Merkel, cierpliwie "przezwycięży" ona też opór w tej sprawie "niewielkich, krzyczących grupek" i "niektórych krajów””.

 

Pawłowicz zauważa, że imigranci w Niemczech krzywdzą przede wszystkim Niemców, którym władze powinny przecież zapewnić bezpieczeństwo: „Kanclerz Merkel bez opamiętania i współczucia dla licznych ofiar ściąga zbrodnię i agresorów, którzy krzywdzą Niemców, którymi ona powinna się przecież opiekować i dbać o ich bezpieczeństwo!!!”.

 

„Jak więc zrozumieć, że Niemcy właściwie nie buntują się, dają pani Merkel, mimo to, miażdżące poparcie i CHCĄ, by dalej przez kolejne lata była niemieckim kanclerzem i by NADAL sprowadzała do Niemiec gwałcicieli i coraz bardziej zuchwałych terrorystów???

Chore, poprawne współczucie dla zbrodniczych "gości",żadnej empatii dla własnych obywateli, ofiar jej osobistej "gościnności"…

Czy ktoś to rozumie?

Polacy nie chcieli "gości" zapraszanych przez PO i PSL, to pogonili to towarzystwo w wyborach, a Niemców na obronę nawet swego życia i zdrowia najwyraźniej już nie stać” – pisze Pawłowicz.

Źródło: Facebook/Krystyna Pawłowicz

Komentarze

Zobacz także

CZUCHNOWSKI ODLECIAŁ. Dziennikarz „GW” chce zamykać w więzieniu wyborców PiS?!

Adam Gaafar

Oficer wojska zmienił płeć! Co na to jego przełożeni i podkomendni?

Redakcja malydziennik

Zmiany w kalendarzu niedziel. Zobacz, które niedziele będą handlowe

Redakcja malydziennik
Ładuję....