Paweł Rabiej ZAORAŁ Gronkiewicz-Waltz i PO! Założył się o skrzynkę...

dinnerdiary.org
Uważamy, że w wyborach samorządowych w Warszawie potrzebny byłby jeden wspólny kandydat opozycji. Warunkiem współpracy jest to, żeby to był kandydat, który nie jest z Platformy - powiedział w RMF FM Paweł Rabiej. Podczas rozmowy założył się z gospodarzem programu o nietypową nagrodę! Zobacz jaką!
Poseł Nowoczesnej mocno krytykował Hannę Gronkiewicz-Waltz za to, że bezczelnie ignoruje wezwania i nie stawiła się ani razu na przesłuchaniu przed komisją weryfikacyjną. Polityk zauważył, że mogłaby to zrobić choćby "z szacunku do warszawiaków".  Rabiej kategorycznie stwierdził, że nie ustąpi z ubiegania się o fotel prezydenta Warszawy i zapowiedział, że to on chce być wspólnym kandydatem całej opozycji na urząd prezydenta stolicy.

 

– Jestem głęboko przekonany i jestem w stanie się założyć z panem redaktorem o skrzynkę ośmiornic, że Platforma Obywatelska nie wygra wyborów samorządowych w Warszawie. Że jeżeli będzie wystawiony kandydat z Platformy, to będzie to trzecia przegrana PO w wyborach – ogłosił polityk. Zakład z Robertem Mazurkiem został zawarty i opiewa na skrzynkę "zabutelkowanych ośmiornic". 

 

Doskonały przykład dowcipnego zaorania tonącej Platformy Obywatelskiej (Partii Ośmiorniczek). W tym przypadku trzymamy kciuki za wygraną Rabieja w tym zakładzie.Autor: fk

Źródło: rmf24.pl

14:35 18 października 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie