Pan ma tam martwe dzieci! Zobacz szokującą rozmowę działaczki pro-life z pracownikiem kliniki aborcyjnej

LifeNews.com
Kiedy pracownik kliniki aborcyjnej LeRoy Carhart’s w Bellevue w stanie Nebraska w USA wychodził z budynku z torbą na odpadki medyczne, został zatrzymany przez działaczkę pro-life. Doszło do szokującej wymiany zdań. Kiedy pracownik kliniki aborcyjnej LeRoy Carhart’s w Bellevue w stanie Nebraska w USA. wychodził z budynku z torbą na odpadki medyczne został zatrzymany przez działaczkę pro-life. Doszło do szokującej wymiany zdań.
Ashley Riddle, działaczka pro life, prezes stowarzyszenia Metro Sidewalk Advocates, zapytała mężczyznę: "Czy zdaje pan sobie sprawę, że te dzieci zasługują na godny pochówek?" - zapytała. Członkowie tego stowarzyszenia przebywają w pobliżu klinik aborcyjnych i informują wchodzące do środka osoby, czym jest aborcja.

 

"A czy wie pani, że to jest też zwykła klinika medyczna, w której wykonuje się nie tylko aborcje?" - odparł pracownik kliniki.

 

"To nieprawda. W tej klinice przeprowadza się tylko aborcje" - odparła działaczka. Jednak pracownik nie zgodził się z Riddle. Zapytała więc, co takiego innego w tej klinice się robi.

 

"No nie wiem, pobieranie krwi, takie tam..." - odparł mężczyzna. Tymczasem w nagraniu podano informację, że ta klinika specjalizuje się w dokonywaniu aborcji w drugim trymestrze.

 

"Pan ma tam martwe dzieci!" - zawołała za nim kobieta. "To płody" - odpowiedział pracownik. "Mają serca, palce u rąk i u nóg. Proszę otworzyć i samemu sprawdzić" - powiedziała Riddle. "Nie wie pani, że dziecko formuje się dopiero około szóstego do ósmego miesiąca?" - powiedział mężczyzna. "Żartuje sobie pan ze mnie? Mam trójkę własnych dzieci" - zawołała zaskoczona kobieta.

 

W końcu pracownik powiedział szczerze, co o tym wszystkim myśli: "Hej, ja nie jestem przeciwko dzieciom. Nie jestem też za aborcją. To tylko moja praca i ucieszyłbym się, gdyby mnie pani więcej nie napastowała".

 

"Nie napastuję pana, chcę żeby pan poznał prawdę, będzie pan woził martwe dzieci" - wyjaśniła działaczka, ale mężczyzna już jej nie słuchał. Autor: gb

Źródło: LifeNews.com, gosc.pl

10:25 11 maja 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie