CYWILIZACJA

Pamiętasz dziewczynkę, która miała żyć z małpami? Prawda jest jeszcze bardziej SZOKUJĄCA niż pierwsze doniesienia

Ostatnio w Indiach odnaleziono dziewczynkę, która obecnie przebywa w szpitalu. Lekarze wiedzą o niej coraz więcej i jak się okazuje jej historia wcale nie przypomina… "Księgi Dżungli".

Na  ślad dziecka natrafili drwale – potem z pomocą policji zabrano je do szpitala. Dziecko miało zachowywać się jak reszta broniącego ją stada mapł. Jak podaje jednak "The Guardian", około 8-letnia dziewczynka mieszkał z małpami krótki czas, gdyż została… porzucona przez rodziców.

 

Lekarze twierdzą, że wszystko trwało około kilku dni. Według wcześniejszych doniesień, dziewczynka miała być znaleziona głęboko w dżungli, dzisiejsza wiedza wskazuje jednak, że odnaleziono ją na poboczu drogi. Wyjaśniono dodatkowo, że las jest ściśle monitorowany i niemożliwym jest, żeby ktokolwiek pozostał tam przez dłuższy czas niezauważony.

 

Prawdopodobnie rodzice porzucili ją z powodu niepełnosprawności (stopień cały czas jest ustalany) i niechęci do wychowywania dziewczynek. Niektóre indyjskie rodziny cenią dziewczynki mniej niż chłopców.

Źródło: wprost.pl

Komentarze

Zobacz także

Oto cała prawda o imigrantach-muzułmanach w Niemczech! SZOKUJĄCY MATERIAŁ!

Tajemnicy śmierci Magdaleny Żuk rozwikłana? Nowe FAKTY!

Redakcja malydziennik

Niesamowite! Wyspa w Grecji szuka mieszkańców. Chętnym oferuje 500 euro i…

Ładuję....