„Pamiętajcie niewierni, będziemy w Rzymie, będziemy w Rzymie”, „religia krzyża zostanie zniszczona”. Islamiści otwarcie zapowiadają, co jest ich celem!

Tylko ślepi nie widzą, że w Europie odbywa się obecnie inwazja. A jej celem jest zniszczenie chrześcijaństwa i Kościoła, a nie tylko cywilizacji śmierci. Ludzie wierzący muszą mieć tego świadomość, szczególnie, że muzułmanie wcale tego nie ukrywają.
Kilka dni temu ISIS opublikowało kolejny filmik, w którym jego „wojownicy” niszczą fotografię papieża Franciszka i grożą, że przybędą do Rzymu. Film został nagrany w kościele na Filipinach, a w jego trakcie terroryści drą fotografie papieża Franciszka, ale przede wszystkim profanują i niszczą krucyfiks i figury Matki Bożej, a na koniec podpalają świątynię. 

 

- Pamiętajcie niewierni, będziemy w Rzymie, będziemy w Rzymie, inshallah - wykrzykują. A chwilę potem, gdy profanują krzyż dodają: „po wszystkich wysiłkach religia krzyża zostanie zniszczona”.

 

Ten film i ta sytuacja jasno pokazują, co i kto jest celem islamistów. Tu nie chodzi tylko o walkę z nihilistyczną cywilizacją Zachodu, ale przede wszystkim o pokonanie chrześcijan. Religia antychrysta przeciwko religii Chrystusa. Trzeba mieć tego świadomość.

 

Tomasz P. TerlikowskiAutor: Tomasz P. Terlikowski

Źródło: Maly Dziennik/CatholicHerald.co.uk

14:54 27 sierpnia 2017


Popularne

Polityka
Cywilizacja
Religia
Opinie